1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

Prawdziwie włoska Fabiana Filippi

Le Chic
Ubrania marki Fabiana Filippi ma swojej garderobie niemal każda Włoszka. Od ponad 20 lat niezmiennie urzekają kolejne pokolenie kobiet w różnych krajach. Od niedawna do tego grona dołączyły też Polki, doceniając ponadczasowe wzornictwo, szlachetne tkaniny, wysoką jakość wykonania.

Kto raz widział kolekcję marki, będzie wracał do salonów w każdym sezonie, kompletując i poszerzając swoją garderobę o kolejne elementy. Bez wątpienia Fabiana Filippi uzależnia i urzeka. Sekret tkwi w połączeniu wzornictwa, tkaniny, jakości oraz idei marki.

Na pierwszy rzut oka można powiedzieć, że kolekcje Filippi są klasyczne. Jednak jest to klasyka niebanalna, wyrafinowana i mająca to „coś”. To nie są zwykłe spodnie, sukienki, swetry – to małe arcydzieła designu! Dopracowane w każdym szczególe, zachwycające każdym detalem: małym kołnierzykiem, ozdobną lamówką, skórzanym paseczkiem, ciekawym zapięciem. W nich zawsze wygląda się zachwycająco i stylowo.

W parze z wysublimowanym wzornictwem idą tkaniny. Kolekcje marki od początku niezmiennie bazują na dzianinach, uszlachetnionych jedwabiem, kaszmirem, wełną. Jeśli w kolekcji pojawia się jakiś materiał, możemy być pewni, że jest szlachetny i najwyższej jakości. I tak w propozycjach na lato pojawiają się wysokiej jakości bawełny i jedwabie.

Fabiana Filippi to miłość na całe życie. Najlepsza przyjaciółka kobiety, do pracy, na niezobowiązujące przyjęcie a co najważniejsze „na luzie” na luzie, ale z pazurem.  A wszystko z działającą jak magnes metką „Made in Italy”.

Fabiana Filippi - salony Le Chic: CH Promenada i przy ul. Mokotowskiej 49 (Warszawa).

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze