1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. high Groove - zabawa tkaniną

high Groove - zabawa tkaniną

Łatka Fashion, high Groove, ss 2012 / więcej zdjęć w galerii
Zobacz galerię 4 Zdjęcia
Agnieszka Łatka to niezwykle zdolna projektantka. To, co ją wyróżnia, to niezwykła plastyczność, jaką w jej rekach zyskuje tkanina.

Wiosenno-letnia kolekcja Łatka Fashion to połączenie misternej draperii tkanin, warstw przenikających się muślinów oraz orientalnej formy szarawarów i kimona.

Użyte tkaniny to muśliny i szyfony jedwabne, połączone z jedwabnymi krepami i tkaninami lnianymi oraz dzianiną wiskozową. Całość utrzymana w gamie barw złamanych: brudnych różów, ceglastych czerwieni, błękitów pruskich. Przezroczyste muśliny przenikają się, tworząc różnej długości warstwy. Niemalże każdy model wiązany dookoła talii, na plechach, karku.

Łatka Fashion, high Groove, ss 2012 / więcej zdjęć w galerii

Kolekcja high Groove to niezwykle kobiece, oryginalne w formie ubiory, w sposób zmysłowy  spowijające sylwetkę. Oprócz niezwykle stylowych spodni z obniżonym stanem, w kolekcji znalazły miejsce inspirujące bluzki kopertowe, niezwykle seksowne sukienki mini i zmysłowe suknie maxi. Łatka Fashion tworzy kolekcje dla kobiet świadomych siebie, swojej wiedzy i potrzeb.

Kolekcja dostępna jest  na

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze