1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Divine Secret Serum Samarité – kosmetyk kompletny?

Divine Secret Serum Samarité – kosmetyk kompletny?

Divine Secret Serum marki Samarité to esencja 61 substancji aktywnych z najodleglejszych zakątków świata. Natura i nauka stworzyły z nich absolutną jedność, dla zdobycia kontroli nad upływającym czasem. (Fot. materiały prasowe)
Divine Secret Serum marki Samarité to esencja 61 substancji aktywnych z najodleglejszych zakątków świata. Natura i nauka stworzyły z nich absolutną jedność, dla zdobycia kontroli nad upływającym czasem. (Fot. materiały prasowe)
Mówi o nim, że to booster, który dba o każdy aspekt zabezpieczenia i pobudzenia skóry. Uważa go za kosmetyk kompletny, dbający o harmonijną pracę komórek i spowalniający proces starzenia. O Divine Secret Serum 28 Days Age Control Treatment – 28 dniowej kuracji dla kontroli wieku opowiada ekspert Samarité, mgr farmacji i kosmetolog Wioletta Kaniewska.

Przedwczesne starzenie się skóry to problem coraz częściej niezwiązany z jej realnym wiekiem. Można o nią dbać z pomocą zabiegów kosmetycznych i medycyny estetycznej, ale efekt nawet najlepszej kuracji utrzyma się krótko, jeśli codzienna pielęgnacja nie będzie właściwie prowadzona. Siłą pielęgnacji domowej jest codzienna powtarzalność i wybór takich kosmetyków, które zadbają o skórę kompleksowo i inteligentnie odpowiedzą na jej konkretne w danej chwili potrzeby. Tak jak Divine Secret Serum marki Samarité.

Divine Secret Serum Samarité, cena: 299 zł/30 ml. (Fot. materiały prasowe)Divine Secret Serum Samarité, cena: 299 zł/30 ml. (Fot. materiały prasowe)

Natura w służbie zdrowia i urody

Divine Secret Serum marki Samarité to esencja 61 substancji aktywnych z najodleglejszych zakątków świata, w tym 34 ziół, 9 peptydów, 3 kwasów hialuronowych, bioplacenty i witaminy C. Natura i nauka stworzyły z nich absolutną jedność, dla zdobycia kontroli nad upływającym czasem. Jak działa takie unikalne połączenie? Jak tłumaczy ekspert Samarité, mgr farmacji i kosmetolog Wioletta Kaniewska - Składniki serum dbają o mikrobiom skóry, dzięki czemu zmniejszają jej wrażliwość i ułatwiają walkę ze stanami zapalnymi. Bezolejowa formuła nie obciąża żadnego rodzaju cery, a kwasy hialuronowe napinają i wygładzają jej struktury. W efekcie wykazują skuteczne działanie przeciwstarzeniowe, zapobiegając powstawaniu zmarszczek i niwelując widoczność już tych istniejących. Nie można także nie wspomnieć o tym, jak serum zabezpiecza skórę przed wolnymi rodnikami. Dlaczego jest to tak istotne? Nadmiar wolnych rodników i niewystarczająca ilość przeciwdziałających im antyoksydantów prowadzi do tak zwanego stresu oksydacyjnego. A problem ten dotyczy wszystkich skór - młodych, trądzikowych, wrażliwych, dojrzałych oraz eksponowanych na smog, promieniowanie UV czy niebieskie światło. Ponadto, jak wyjaśnia ekspert - Wolne rodniki niszczą struktury białek budujących skórę oraz utrudniają regenerację i wymianę informacji między komórkami. Proces taki przyspiesza zaś nieprawidłowe wydzielanie melaniny, a co za tym idzie, nasila problem przebarwień. Serum jest bogatym źródłem wielu silnych antyoksydantów, które wychodzą naprzeciw licznym problemom stresu oksydacyjnego. Witamina C o zwiększonej przyswajalności, B3, B9 oraz liczne antyoksydanty pochodzenia naturalnego pomagają zatrzymać lawinę reakcji wolnorodnikowych – dodaje Kaniewska.

Więcej na: www.samarite.pl

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze