1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Ekologiczna linia Go For Nature w CCC

Ekologiczna linia Go For Nature w CCC

Linia Go For Nature
Zobacz galerię 7 Zdjęć
Zrównoważona produkcja, optymalizacja zużycia energii i wody, ekologiczne materiały – tak powstaje linia Go For Nature. CCC stawia kolejny krok w dobrym kierunku.

Przeglądając kolekcję CCC, możesz natrafić na specjalne etykiety, które oznaczają, że ubrania zrobione są w duchu eko. Na przykład Leather Working Group to znak, że dodatki wytworzono ze skór z ekologicznych garbarni, dochowujących najwyższej staranności w zakresie ochrony środowiska i wydajności w procesie produkcyjnym. Znaczek Water Based PU wskazuje na użycie materiałów z recyklingu, biodegradowalnych, stworzonych zgodnie z zasadami ochrony środowiska. Produkty z takim certyfikatem nie zawierają szkodliwych substancji, surowców zwierzęcych, ani związków chemicznych. Do ich produkcji potrzeba niewiele wody i energii. Podczas wytwarzania surowca do powietrza emitowana jest jedynie para wodna. Dzięki temu produkcja nie zanieczyszcza powietrza ani gleby. Oznaczenie Recycled plastic bottles świadczy o tym, że rzeczy wykonano z plastikowych butelek z recyklingu. Taka metoda jest mniej energochłonna, redukowana jest też emisja dwutlenku węgla.

Zdjęcia do sesji linii Go For Nature wykonał berliński fotograf Dan Beleiu, który wcześniej pracował dla takich marek jak Loewe, czy Uterqüe oraz magazynów „Interview”, „Numéro”, czy chińskiego „Vogue’a”. Modelki i modele: Betty, Evelina, Bilel, Alicja, Franek, Kaja, Piotr; stylizacja: Michał Koszek; makijaż: Wilson; włosy: Piotr Wasiński; scenografia: Anna Szczęsny; marketing director: Katarzyna Krawczyk/CCC, art director: Maria Mastalerz/CCC; produkcja: Bartosz Majkowski/CCC; dom produkcyjny: Papaya Films.

W linii damskiej pojawiły się buty na każdy sezon – od lakierowanych mokasynów do biura, przez weekendowe sneakersy i trampki, po monochromatyczne botki na chłodniejsze dni. W kolekcji dla niego dominują trapery, miękkie sneakersy albo buty sportowe w stylu retro. Równie uniwersalna jest oferta dziecięca z botkami boho, traperami na wielkie wyprawy i wygodnymi sneakersami.

Linia Go For Nature

Linia Go For Nature jest dostępna w sklepach stacjonarnych CCC, na ccc.eu oraz w aplikacji.

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze