1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

Jubileusz Escentric Molecules - konkurs dla fanek kultowych zapachów

Fot. materiały prasowe
Jeśli jesteś fanką perfum kultowej marki Escentric Molecules ta wiadomość jest dla ciebie! Przeczytaj szybko!


W tym roku marka Escentric Molecules obchodzi obchodzi 15 lecie istnienia zapachów Molecule 01 i Escentric 01. Z tej okazji powstanie 15 000 limitowanych flakonów każdegoz nich. I teraz najciekawsze! Marka prosi użytkowników swoich perfum o podzielenie się historiami związanymi z tymi rewolucyjnymi kompozycjami. Najlepsze trafią na butelki!
Jeśli choć raz nosiłaś zapach Molecule 01 czy Escentric 01 wiesz, jakie robi wrażenie na ludziach. Jak mówią twórcy marki: „Wszystkie dobre historie muszą się gdzieś zacząć, a przez lata słyszeliśmy kilka świetnych. Przy najlepszych historiach zwykle jest iskra,
katalizator, od którego wszystko się zaczyna… Molekuła 01 jest jednym z takich katalizatorów, który wywołał milion anegdot na całym świecie. Wiemy, że zasługują one na to, by wszyscy je usłyszeli.

Daniela Rinaldi, w 2006 roku, gdy powstały pierwsze zapachy Escentric Molekules dyrektor ds. urody w sieci brytyjskich luksusowych domów towarowych, mówi: „Kimkolwiek jesteś, nie oprzesz się hipnotyzującej sile osoby noszącej zapach Escentric Molekules. Sprawdziłam to. Noszę Molecule 01 codziennie i każdego dnia jestem zaczepiana na ulicy i pytana, jaki zapach noszę. Mam butelkę w domu, drugą na biurku w biurze i wersję mini w torebce. Zawsze jestem skąpana w Molekule 01”.

Do dziś butelka tych perfum jest sprzedawana w sklepach co 15 minut. Geza Schoen, nos Escentric Molecules, mówi: „odkąd wyszliśmy na rynek w 2006 roku, słyszeliśmy od klientów tak wiele niesamowitych opowieści dotyczących tego, jak odkryli
zapach, co zrobili, kogo spotkali, niektóre są pięknymi historiami miłosnymi, jedne są przejmujące, inne zabawne. Po prostu uwielbiamy fakt, że Molecule to zapach, który nadal pobudza do działania, reakcji, miłości i pytań”.

Aby uczcić 15. rocznicę, Escentric Molecules ogłasza konkurs na #moleculestories fanów. Trzydzieści najlepszych historii pojawi się na butelkach z limitowanych edycji Molecule 01 i Escentric 01. „Edycje opowieści” zadebiutują jesienią, a zwycięzcy najlepszych
#moleculestories nie tylko będą mieli swoje historie na butelce, ale zostaną zaproszeni na imprezę z gwiazdami w Londynie z okazji 15-lecia marki. Escentric Molecules utworzyło specjalną zakładkę na swojej stronie internetowej, gdzie można umieszczać swoje historie www.escentric.com/pages/story-edition-competition. Ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń upływa 15 sierpnia 2021 r.

Perfumy są dostępne w perfumeriach Galilu.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze