1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Nutridome uruchamia aplikację mobilną

Nutridome uruchamia aplikację mobilną

Nowa aplikacja mobilna Nutridome umożliwia robienie zakupów niezależnie od miejsca oraz czasu. Od teraz produkty wyselekcjonowanych marek można przeglądać bez ograniczeń. (Fot. materiały partnera)
Nowa aplikacja mobilna Nutridome ma pozwolić klientom sklepu na więcej swobody w zamawianiu kosmetyków. Od teraz produkty wyselekcjonowanych marek można przeglądać bez ograniczeń.

Aplikacja Nutridome umożliwia robienie zakupów niezależnie od miejsca oraz czasu. Potrzebne jest jedynie połączenie z siecią internetową. W programie jest wszystko to, co na stronie nutridome.pl: informacje o produkcie, zdjęcia oraz wideo, a także opcja zadawania pytań i dodawania opinii. Co więcej, obowiązują różne metody płatności, a dodatkowa funkcja powiadomień pozwala użytkownikom na śledzenie promocji oraz nowości w ofercie.

– W autobusie, w poczekalni czy w czasie przerwy w pracy. Dzięki aplikacji Nutridome zakupy możemy robić w każdej wolnej chwili. Projektując program, myśleliśmy o tym, aby znaleźć się jeszcze bliżej naszego klienta, pomóc mu zaoszczędzić czas i pieniądze. O promocjach i okazyjnych ofertach informują powiadomienia, które można włączyć przy instalacji. W ten sposób nic nie umknie uwadze użytkowników programu. Jednak wciąż udoskonalamy aplikację, dodajemy nowe funkcje i dokładamy wszelkich starań, aby czas spędzony w Nutridome był nie tylko owocny, lecz także przyjemny – mówi Paulina Makowiecka, Head of Marketing Nutridome.

Aplikacja Nutridome jest już dostępna w App Store i Google Play. Aby ją pobrać, wystarczy wpisać hasło „nutridome” w pole wyszukiwarki. Do odpowiedniej strony można również przejść z linków udostępnionych w stopce internetowego sklepu nutridome.pl. Proces składania zamówienia jest bardzo intuicyjny i nie wymaga założenia konta.

(Fot. materiały partnera)

– Aplikacja Nutridome zawiera wszystko, czego szuka klient. Pakiet informacji o produkcie, zweryfikowane opinie innych użytkowników, promocje i korzystne zestawy, które mogą posłużyć jako inspiracje na prezent urodzinowy czy świąteczny. Natomiast przejrzysty design i intuicyjny system szybko doprowadzą użytkownika do jego nowego kosmetycznego skarbu – dodaje Paulina Makowiecka.

System jest niezwykle prosty w obsłudze – działa szybko oraz płynnie. Oferta sklepu nie różni się od tej uwzględnionej na stronie. W asortymencie można znaleźć odpowiedzi na potrzeby każdego rodzaju cery oraz włosów, najnowsze kosmetyki na rynku, naturalne i wegańskie formuły, a także te uznane za „cruelty free”. W aplikacji Nutridome znajdują się również produkty wyróżnione w prestiżowych konkursach. Wszystko posegregowane jest w 9 kategoriach: twarz, ciało, włosy, makijaż, mężczyzna, mama i dziecko, zdrowie i higiena, zestawy, promocje.

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze