1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. W trosce o unikalne piękno

W trosce o unikalne piękno

Marek Dończyk, Sales and Marketing Manager polskiego oddziału IBSA Derma, Olivier Janiak prowadzący spotkanie. (Fot. materiały prasowe)
IBSA Derma to szwajcarsko-włoska marka produktów dermatologicznych obecna już w ponad 80 krajach na całym świecie. W jej portfolio znajdują się produkty przeznaczone do przywracania objętości skóry, korekcji konturu oraz wypełniania zmarszczek i nierówności skóry. Filozofia marki opiera się na poszanowaniu dla naturalnych rysów i ucieczki od jednego kanonu piękna.

You are a Masterpiece! - pod takim hasłem upłynął piątkowy wieczór 27 sierpnia w hotelu Marriott w Warszawie. W kameralnym gronie lekarzy medycyny estetycznej marka IBSA Derma celebrowała swoje innowacyjne podejście do branży medycyny estetycznej, a także otwarcie Działu Dermatologii Estetycznej w Polsce.

Decyzja ta była podyktowana chęcią firmy do nawiązania bezpośrednich relacji z lokalną społecznością medyczną. Oferujemy nie tylko produkty, ale także innowacyjny serwis i partnerstwo w kreowaniu dynamicznie rozwijającego się rynku medycyny estetycznej w Polsce. Wyjątkowość IBSA Derma polega na tym, że w przeciwieństwie do wielu firm na rynku, jej bezpośredniej kontroli podlega cały cykl produkcyjny – zaczynając od procesu biofermentacji surowca, a kończąc na produkcie finalnym dostępnym w gotowych do użycia strzykawkach. IBSA Derma opiera swoją komunikację na odważnym hasłach, które wyrażają brak zgody na jeden kanon piękna, czy ucieczkę od autentycznych rysów twarzy poprzez zabiegi medycyny estetycznej – zachowanie naturalnej ekspresji twarzy to element filozofii marki’’ – mówił w trakcie wydarzenia Marek Dończyk, Sales and Marketing Manager polskiego oddziału IBSA Derma.

W portfolio IBSA Derma znajdziemy takie produkty jak: PROFHILO®, Aliaxin® i VISCODERM®

Spotkanie poprowadził Olivier Janiak, a wieczór uświetnił koncert Julii Pietruchy. Kolacja była wstępem do sobotniego (tj 28.08) szkolenia lekarzy z zastosowania innowacyjnych produktów ALIAXIN. Wspomniane produkty są przeznaczone do przywracania objętości skóry, korekcji konturu oraz wypełniania zmarszczek i nierówności skóry.

Fundamentalne aspekty definiujące produkty to integracja z tkanką, wiele kombinacji kwasu hialuronowego o różnej masie cząsteczkowej, duża spójność i czystość kwasu hialuronowego – w celu zachowania naturalnej ekspresji twarzy.

ALIAXIN to połączenie szwajcarskiej precyzji z włoskim zamiłowaniem do piękna.

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze