1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Żyjmy! Viviamo!

Żyjmy! Viviamo!

(Fot. materiały prasowe Liu Jo)
W życiu liczy się każda chwila. Tylko świadomy zachwyt małymi sprawami, może uczynić naszą codzienność lepszą. Najnowsza kampania Liu Jo zachęca, by życie smakować i doświadczać oraz rozkoszować się drobnymi szczęściami na co dzień. Viviamo! - to hasło kampanii, które nakłania, by marzyć i realizować swoje plany. Być odważnym oraz podejmować ryzyko. Słowem -  żyć na własnym zasadach.

Nauka czerpania szczęścia z różnorodnych przyjemności, jakie na co dzień przynosi nam życie, nie jest sztuką prostą, ale demokratyczną i każdy może się jej nauczyć. Wymaga przede wszystkim uważności i miłości do siebie.

To radość z drobnych, codziennych rzeczy, takich jak piękne słońce o poranku, wiatr we włosach czy pachnąca kawa.

Szczęście dają w życiu również sukcesy zawodowe, przyjemności towarzyskie i euforia jaka płynie z rozwijania własnych pasji.

Każdy musi odnaleźć własną drogę w szukaniu małych szczęść i docenianiu ich na co dzień.
Najnowsza kampania Liu Jo Viviamo! pełna spontaniczności, energii i szczęścia, inspiruje, by otworzyć się na radości, które krążą wokół nas. Wystarczy je dostrzec i docenić.

W kampanii Viviamo! występują cztery międzynarodowe modelki – Alanna Arrington, Myrthe Bolt, Karlijn Kusters i Raquel Brito – ich wizerunki zostały uwiecznione w beztroskim stanie w obiektywie Charlotta Wales'a.

Swobodny uwodzicielski taniec to symbol marzeń i wyjątkowych, ulotnych, niepowtarzalnych chwil, w których warto odkryć szczęście na co dzień.

(Fot. materiały prasowe Liu Jo)

Więcej na www.liujo.com  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze