1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Sekrety czerwonego dywanu – Dr Irena Eris x Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni

Sekrety czerwonego dywanu – Dr Irena Eris x Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni

(Fot. materiały partnera)
Trwa 46. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. To wyjątkowy festiwal, wyjątkowe filmy, goszczą na nim największe gwiazdy polskiego kina i najwybitniejsze reżyserki i reżyserzy. W tym roku ponownie głównym partnerem tego największego w Polsce święta polskiego filmu jest marka Dr Irena Eris.

„Marka Dr Irena Eris już po raz piaty ma wielka przyjemność towarzyszyć i wspierać twórców polskiego kina podczas Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych. Ze szczególna uwaga śledzimy przez te ostatnie lata twórczość kobiet filmu i coraz częściej – jak w tym roku, co nas niezmiernie cieszy – debiutantek oraz debiutantów i tym bardziej jest nam miło, ze także w tym roku możemy uczestniczyć w tym wspaniałym święcie polskiego kina” – mówi Joanna Łodygowska, Szefowa Komunikacji Dr Irena Eris.

Czerwony dywan, pokazy w kinie, święto kina nad morzem trwa. Tegoroczna edycja najsłynniejszego festiwalu filmowego w Polsce wraca do tzw. „normalności”. Pokazy filmowe ponownie odbywają się w salach kinowych, a poza nimi, jak zawsze debaty i spotkania z twórcami.

W tym roku w konkursie głównym startuje 16 filmów, reprezentujących najróżniejsze estetyki i gatunki. O tym, kto w tym roku zdobędzie festiwalowe nagrody, będzie się można dowiedzieć w sobotę, 25 września, podczas uroczystej gali. W Jury Konkursu Głównego zasiedli Andrzej Barański (Przewodniczący Jury), Bogdan Dziworski, Emilia Mira Haviarova, Joanna Kulig, Mikołaj Trzaska, Dorota Roqueplo, Agnieszka Smoczyńska oraz Robert Bolesto.

Ponownie możemy podziwiać gwizdy polskiego kina na czerwonym dywanie i oklaskiwać je w salach kinowych. Jak zawsze, w świecie X Muzy liczy się sztuka i klasa. To dlatego marka Dr Irena Eris słynąca z nieszablonowego myślenia i tworzenia kosmetyków najwyższej klasy - już od pięciu lat jest głównym partnerem Festiwalu. I to ona odpowiada za „hollywodzki look” wielu gwiazd.

Dodatkowo Marka Dr Irena Eris tradycyjnie wręczy również nagrodę za „Najodważniejsze Spojrzenie" dla Twórczyni lub Twórcy za najodważniejszą, najwrażliwszą i najpiękniej opowiedzianą filmową historię. W poprzednich latach nagrodę tę zdobyły Aleksandra Terpińska (która w tym roku debiutuje z filmem fabularnym „Inni Ludzie” w konkursie głównym) za film „Najpiękniejsze fajerwerki ever" oraz Olga Chajdas za film „Nina".

(Fot. materiały partnera)

W tym roku w strefie piękna marki Dr Irena Eris Make Up Artist’s Dr Irena Eris dbają o pielęgnację i makijaże jury, gwiazd oraz twórców. Jakich kosmetyków używają? I jakie tricki stosują?

Wiele elementów makijażu na tzw. wielkie wyjście warto poznać, bo sprawdzają się na co dzień. Kluczem do tych rozwiązań są kosmetyki o wyjątkowych właściwościach. Poznajmy te gwiazdy! Rozświetlająca baza pod podkład SILKY SHINE ma wyjątkowo wiele zastosowań – możemy wymieszać ją z podkładem, by wyrównać koloryt skóry, podkreślić wystające punkty na twarzy, takie jak kości policzkowe, linię nosa, ale też nałożyć na dekolt czy nogi. Dzięki składnikom odbijającym światło skóra wygląda na pełniejszą i jędrną.

(Fot. materiały partnera)

Wyjątkowo uniwersalna jest paleta konturująca do twarzy DESIGN & DEFINE. Kolory zostały dobrane w taki sposób, by sprawdziły się przy każdej karnacji. Paletę można zastosować na policzkach, wykorzystać do konturowania twarzy a nawet jej optycznego liftingu. Dzięki odpowiedniej aplikacji można też wymodelować dekolt czy wyszczuplić optycznie nogi. Świetne właściwości ma również BB krem z wysokim filtrem ochronnym. Fenomenalnie wyrównuje koloryt.

(Fot. materiały partnera)

(Fot. materiały partnera)
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze