1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Zegarek Bonda – OMEGA w najnowszym filmie 007

Zegarek Bonda – OMEGA w najnowszym filmie 007

(Fot. materiały partnera)
Zegarki z linii OMEGA Seamaster stanowią część ekwipunku Jamesa Bonda od 1995 roku. Nie inaczej dzieje się w najnowszym filmie „Nie czas umierać”. Bond wyposażony w zegarek marki OMEGA rusza na kolejną misję.

W najnowszym filmie James Bond opuszcza aktywną służbę, by cieszyć się beztroskim życiem. Jego spokój nie trwa jednak długo i agent zmuszony jest ruszyć na misję uratowania naukowca, który został porwany przez przestępcę uzbrojonego w nową technologię.

Szwajcarska marka OMEGA zaprezentowała reklamę ze scenami z filmu „Nie czas umierać”. Można w niej zobaczyć dynamiczny montaż scen z najnowszej misji Jamesa Bonda – w tym emocjonujące ujęcia postaci powracających na ekran – Q i Moneypenny – a także nowej agentki „Double-Zero” – Naomi.

Oczywiście w centrum wydarzeń pozostaje model OMEGA Seamaster Diver 300M 007 Edition. W klipie można zobaczyć, że zegarek – wykonany z tytanu drugiego stopnia – okazuje się świetnym partnerem Bonda. W filmie Q wprowadził w czasomierzu Bonda swoje popisowe i unikalne modyfikacje. W realnym życiu standardowy model jest już dostępny w sprzedaży i ma równie inspirującą, lekką budową oraz wzornictwo z akcentami vintage, co jego filmowy odpowiednik.

Zegraki z linii OMEGA Seamaster stanowią część ekwipunku 007 od filmu „GoldenEye” z 1995 roku, gdy model oceniono jako idealny model komandora Jamesa Bonda.

OMEGA to prestiżowa szwajcarska marka, która powstała w 1848 roku. Jest wiodącym producentem zegarków na świecie, który stawia na doskonałość, innowacyjność i precyzję. Na kolekcję OMEGI składają się 4 rodziny zegarków: Constellation, Speedmaster, Seamaster oraz De Ville.

(Fot. materiały partnera)

30 września OMEGA zaprosiła gości na ekskluzywny przedpremierowy filmu „Nie czas umierać”. Gwiazdy, media i przyjaciele marki OMEGA obejrzeli 25. część przygód 007 – ostatnią, w której agenta Jej Królewskiej Mości zagrał Daniel Craig – w przededniu jego oficjalnego wejścia na ekrany polskich kin.

Na pokazie przedpremierowym pojawili się, m.in.: Magdalena Boczarska, Paweł Domagała, Zuzanna Grabowska, Rafał Cieszyński, Maciej Kurzajewski, Mateusz Kusznierewicz, Maciej Zakościelny, Jakub Wesołowski, Agnieszka Wesołowska, David Gaboriaud, Mariusz Czerkawski, Gabi Drzewiecka, Jakub Karaś i Jessica Mercedes.

Zuzanna Grabowska i Paweł Domagała na przedpremierowym pokazie filmu „Nie czas umierać”. (Fot. materiały partnera)

Jakub Wesołowski na przedpremierowym pokazie filmu „Nie czas umierać”. (Fot. materiały partnera)

Gabi Drzewiecka na przedpremierowym pokazie filmu „Nie czas umierać”. (Fot. materiały partnera)

Maciej Zakościelny na przedpremierowym pokazie filmu „Nie czas umierać”. (Fot. materiały partnera)

Maciej Kurzajewski na przedpremierowym pokazie filmu „Nie czas umierać”. (Fot. materiały partnera)

Jakub Karaś i Jessica Mercedes na przedpremierowym pokazie filmu „Nie czas umierać”. (Fot. materiały partnera)

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze