1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Premiera Profhilo Body, który w opinii lekarzy wstrząśnie rynkiem medycyny estetycznej!

Premiera Profhilo Body, który w opinii lekarzy wstrząśnie rynkiem medycyny estetycznej!

(Fot. materiały partnera)
Zobacz galerię 3 Zdjęcia
W piątkowy wieczór w warszawskim hotelu Marriott po raz kolejny mogliśmy świętować innowacyjne podejście producenta dermatologicznych wyrobów medycznych na bazie kwasu hialuronowego IBSA Derma do piękna i medycyny estetycznej. Zaprezentowano nowy produkt Profhilo Body.

Na piątkowym evencie, który poprowadził Olivier Janiak, w gronie lekarzy, zespołu IBSA i przy muzycznej oprawie artystki jazzowej Doroty Miśkiewicz i Marka Napiórkowskiego wybrzmiały główne hasła IBSA czyli YOU ARE A MASTERPIECE czy BEAUTY IS YOU. Doskonale odzwierciedlają one podejście producenta do medycyny estetycznej – zabiegi mają podkreślić naturalne piękno pacjenta. Drugi dzień wydarzenia był szkoleniem lekarzy medycyny estetycznej oraz przedstawieniem idei nowego produktu. Swoimi doświadczeniem i spostrzeżeniami podzielili się dr Monika Nunberg-Sawicka, dr Bożena Jendrysik oraz dr Marco Bartolucci.

Profhilo Body, innowacyjny protokół zabiegowy, wychodzi naprzeciw potrzebom – a często frustracjom pacjentów – w różnym wieku, którzy mierzą się z utratą jędrności ciała – której objawy nie wyglądają identycznie u każdego, a oprócz genów wiele zależy od środowiska, nawyków i stylu życia. Według badania rynku przeprowadzonego przez IBSA dla większości ankietowanych kobiet utrata jędrności skóry nie jest tylko niedoskonałością, niewielkim defektem, ale może również stanowić prawdziwy problem, który będzie miał znaczny wpływ na ich codzienne życie.

IBSA Derma, prezentując nowe podejście do utraty jędrności ciała, stworzyła kompletny protokół zabiegowy, który łączy zabiegi iniekcyjne wykonywane w ośrodku medycznym z pielęgnacją domową.

Profhilo Body to nowa szansa na spełnienie potrzeb pacjentek.

(Fot. materiały partnera)

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze