1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Zmień status swoich korzyści. Kupuj, awansuj i zyskuj w Klubie CCC

Zmień status swoich korzyści. Kupuj, awansuj i zyskuj w Klubie CCC

(Fot. materiały partnera)
Klubowicze zyskują więcej. Korzystaj z aplikacji CCC, rejestruj swoje zakupy i zmień status klubowicza. Zyskuj atrakcyjne rabaty i ciesz się z wyjątkowych benefitów zarezerwowanych wyłącznie dla klubowiczów Gold i Silver.

Klub CCC to wyjątkowa platforma dla miłośników zakupów i aktualnych trendów. Odnajdziesz tutaj dodatkowe rabaty i promocje, będziesz śledzić najnowsze kolekcje, zaczerpniesz modowych inspiracji oraz uzyskasz zaproszenia na wyjątkowe eventy. Zgodnie z indywidualnymi potrzebami klientów CCC przygotowuje akcje rabatowe oraz specjalne treści i wydarzenia zarezerwowane tylko dla swoich klubowiczów.

Klub CCC gwarantuje użytkownikom wyjątkowe możliwości i niesamowity komfort zakupów – brak fizycznej karty klubowicza, darmowe dostawy i zwroty bez paragonu do 120 dni oraz dodatkowe korzyści i rabaty. Jak to działa? Ty kupujesz w sklepach CCC i na CCC.eu, a my rejestrujemy twoje zakupy. Każde zakupy przybliżają cię do dodatkowych benefitów w klubie CCC.

Zakupione produkty i wydane kwoty rejestrowane są wirtualne, za pośrednictwem aplikacji mobilnej, która dostępna jest na systemy Android (Google Play) i iOS (AppStore). Dostęp do klubu CCC można uzyskać również przez stronę internetową CCC.eu.

Kupuj, awansuj i zyskuj dodatkowe rabaty

Klub CCC oferuje coraz więcej korzyści. Wśród atrakcyjnych ofert znajdują się specjalne zniżki i rabaty na obuwie i akcesoria marek należących do CCC, w tym Gino Rossi i Sprandi. Oprócz promocji na produkty CCC klubowicze zyskują również do kilkuset złotych rabatu u partnerów CCC. Wśród nich znaleźli się: Apart, H&M, Douglas, Elektrolux, Modivo, Vogue Polska, The Body Shop, Lirene, L'Oréal Paris, Costa Coffee, Bath & Body Works, Neonail, Citi Handlowy, BP, X-Kom, Beat Studio, KFC, X-Box Game Pass, Microsoft 365 czy CANAL+ Online.

W zależności od sumy zakupów klubowiczom nadawane są odpowiednie statusy: Standard, Silver i Gold. Każdy status klubowicza oznacza dostęp do dodatkowych rabatów i korzyści. To od ciebie zależy, który ze statusów osiągniesz i jakie rabaty oraz oferty otrzymasz.

Każdy z klubowiczów rozpoczyna swoją przygodę w Klubie CCC ze statusem Standard. W zależności od swoich wydatków w salonach CCC i na CCC.eu może zmienić swój status na Silver lub Gold, a co za tym idzie – uzyskać dodatkowe bonusy i korzyści.

Klubowicze o statusie Silver zyskują dostęp do wyjątkowych promocji i rabatów oferowanych przez partnerów CCC. Specjalne kupony rabatowe to oszczędność do kilkuset złotych na zakupach i usługach. Status ten uprawnia również do otrzymania prezentu urodzinowego oraz do 60-dniowego okresu zwrotu zakupów bez okazania paragonu. Klubowicze Silver otrzymują również pierwszeństwo zakupu stworzonych dla nich kolekcji, jednorazowy rabat w wysokości 20 proc. oraz darmową dostawę na zakupy online powyżej 59 zł.

Dla klubowiczów o statusie Gold CCC przygotowało specjalną infolinię VIP oraz pierwszeństwo zakupu kierowanych do nich kolekcji. Klubowicze Gold zyskują również dodatkowe rabaty na produkty i usługi partnerów, prezent na urodziny oraz 30 proc. rabatu na zakupy raz w roku. Status Gold oznacza również zwroty do 120 dni bez paragonu i aż 5 darmowych dostaw w roku. Dodatkowo klubowicze Gold będą zapraszani na specjalne wydarzenia.

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze