1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Naturalna wizja piękna

Naturalna wizja piękna

(Fot. iStock)
Klinika Satinell to wyjątkowe miejsce na urodowej mapie Łodzi. Doświadczony zespół złożony z lekarzy, kosmetologów, fizjoterapeutów i doradców medycznych to gwarancja bezpieczeństwa, komfortu oraz skuteczności przeprowadzanych terapii. Pasja i zaangażowanie specjalistów Satinell łączą się tutaj z najwyższej klasy urządzeniami i nowoczesnymi zabiegami, dając gwarancję spektakularnych efektów. Do zdrowia i urody podchodzimy w sposób holistyczny – zależy nam, aby wydobyć naturalne piękno i sprawiać, że pacjentki będą wyglądać i czuć się pięknie. O tym, jak najlepiej przygotować swoje ciało do wiosny, porozmawiamy z mgr Anetą Żerek – kosmetolożką w Klinice Satinell.

Kiedy najlepiej zacząć przygotowywać swoje ciało na nadejście wiosny?
Wygląd naszego ciała, samopoczucie i zdrowie są ze sobą ściśle powiązane. W Klinice Satinell do zdrowia i urody naszych pacjentów podchodzimy w sposób holistyczny. Zachęcamy do dbania o siebie przez cały rok. Bardzo ważne jest to, co robimy na co dzień, czyli zdrowe nawyki żywieniowe, picie odpowiedniej ilości wody oraz aktywność fizyczna.

Dodatkowo warto zadbać o swoje ciało, wybierając zabiegi z wykorzystaniem najwyższej klasy urządzeń. To połączenie sprawi, że efekty będą spektakularne.

Jakie zabiegi są polecane dla osób, które chcą wymodelować swoją sylwetkę?
W Klinice Satinell stawiamy na sprawdzone technologie, dbając jednocześnie o bezpieczeństwo i komfort pacjentek. Accent Prime firmy Alma to wielozadaniowa platforma do usuwania tkanki tłuszczowej oraz ujędrniania skóry. Urządzenie wykorzystuje dwie technologie: ultradźwięki oraz fale radiowe. Unikalność i innowacyjność zabiegu Accent Prime pozwala uzyskać niesamowite rezultaty. Fala radiowa pozwala stymulować fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny. Wykorzystanie ciepłych i zimnych ultradźwięków wpływa natomiast na obecne w organizmie komórki tłuszczowe, redukując ich ilość. Seria zabiegów pomoże wymodelować sylwetkę, a dodatkowo pozwoli cieszyć się jędrną i gładką skórą.

We współczesnej kosmetologii podkreśla się znaczenie terapii łączonych – czy zabiegi na ciało również podlegają tej zasadzie?
Oczywiście, jest to istotne także w kosmetologii. Dobór zabiegów w Klinice Satinell nie jest przypadkowy. Aby nasi pacjenci mogli cieszyć się jeszcze lepszymi i trwałymi efektami, rekomendujemy łączenie ze sobą różnych technik zabiegowych. Idealnym dopełnieniem zabiegu Accent Prime jest zabieg Endermologie LPG Alliance. Jest to wielokierunkowe działanie mechaniczne skutkujące silną stymulacją tkanek. Przyspiesza metabolizm i usprawnia krążenie, co w znaczny sposób zwiększa i przyspiesza efekty urządzenia Accent Prime.

W jakim czasie po zabiegu pacjenci mogą cieszyć się z efektów terapii?
Jest to bardzo indywidualna kwestia, na którą składa się wiele czynników, takich jak styl życia. Zwykle pierwsze efekty widoczne są już w czasie trwania serii zabiegów. Ostateczne rezultaty z wykorzystaniem urządzenia Accent Prime obserwujemy po miesiącu od zakończenia zabiegów.

Kto jest adresatem zabiegów modelujących sylwetkę?
Zabiegi kierujemy do wszystkich, którzy chcą pozbyć się lokalnych problemów z tkanką tłuszczową i niechcianego cellulitu. Terapie są również skierowane dla osób z problemem utraty jędrności skóry.

mgr Aneta Żerek – kosmetolożka w Klinice Satinell, absolwentka studiów magisterskich z kosmetologii na Łódzkim Uniwersytecie Medycznym. Specjalizuje się w zabiegach odmładzania skóry opartych na zaawansowanych technologiach, a także zabiegach modelowania sylwetki. Wyróżnia ją holistyczne podejście w zabiegach odmładzania skóry i modelowania sylwetki. (Fot. materiały partnera)

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze