1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

8 fryzur, które będą modne w 2022 roku

(Fot. Instagram @ursulolita, @matildadjerf, @lauraharrier)
Powroty do minionych dekad, odważne cięcia i proste rozwiązania. Prezentujemy 8 modnych fryzur, które będą królować w 2022 roku.

1. French bob ciągle utrzymuje się w topce najgorętszych fryzur. Ta wiadomość ogromnie nas cieszy, bo cięcie to jest nie tylko eleganckie i efektowne, lecz także bardzo wygodne.

2. Fankom krótkich rozwiązań na pewno spodoba się moda na lop. To fryzura krótsza niż bob, ale dłuższa niż crop. Sprawdzi się na każdych włosach.

3. Dobra wiadomość dla wszystkich brunetek: w 2022 roku królować będą brązy. Kolor ten upodobały sobie m.in. Gigi Hadid i Billie Eilish.

4. Mixie to opcja „z pazurem”, dla osób odważnych i gotowych na eksperymenty. Nieco krótsza niż cefal (najczęściej wyszukiwana fryzura 2021 roku), ale dłuższa niż pixie. Charakteryzuje się dłuższymi pasmami z tyłu niż z przodu.

5. Inspiracji latami 90. nigdy dość. W tym roku wraca moda na cieniowanie w stylu Rachel z „Przyjaciół”. Fryzura ta optycznie zwiększa objętość, nadaje kształt i świetnie prezentuje się w ruchu.

6. Grzywka curtian bangs to jeden z najgorętszych trendów fryzjerskich ostatnich miesięcy. W tym roku hitem będzie wersja lekko wywinięta lokówką.

7. Wolfcut to charakterne cięcie inspirowane latami 70. i 80. Na tę fryzurę zdecydowały się już m.in. Debby Ryan i Miley Cyrus.

8. Do rudych odcieni na włosach przekonały nas główne bohaterki popularnych seriali. Mowa tu oczywiście o „Gambicie królowej” i „Bridgertonach”. Rudy wybrały również Shakira i Sophie Turner.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze