1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

Sephora gra razem z WOŚP

(Fot. materiały prasowe)
W 2020 roku był Music, w 2021 roku Love – teraz czas na Peace. Sephora kontynuuje swoją współpracę i wsparcie działań Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, wprowadzając trzeci już limitowany zapach do swojej perfumerii internetowej.

– Idea niesienia pomocy, ale też wsparcia szeroko rozumianej tolerancji, wpisana jest w nasze DNA. Zarówno globalnie, jak i lokalnie w Polsce od lat angażujemy się wraz z naszymi klientami w akcje i działania wspierające te wartości. Jestem dumna z tego, że już po raz trzeci możemy wesprzeć działania statutowe Fundacji WOŚP, oferując naszym klientom trzeci zapach z kolekcji Pol’and’Rock – PEACE. Gorąco zachęcam wszystkich do jego zakupu – mówi Katarzyna Bielecka, General Manager Sephora Poland and Czech Republic.

(Fot. materiały prasowe)

Pol’and’Rock PEACE to propozycja zapachu unisex. Jego składniki zostały dobrane m.in. z myślą o ich aromaterapeutycznym działaniu. A więc jak pachną? Odnajdziemy tam m.in. akord drewna, nuty żywicy elemi, cytrusowego kadzidła, a także soczyste czerwone owoce i słodko-gorzki kwiat pomarańczy.

Kadzidlano-drzewno-ambrowa baza zbudowana została z uzupełniających się par składników miękkich w odbiorze, jak benzoes, sandałowiec i ambra, oraz tych bardziej wyrazistych, jak mirra, cedr i paczula. Ale tego nie da się opisać – je trzeba po prostu powąchać!

I nie trzeba się ograniczać tylko do zapachu Peace. Music i Love również są dostępne w perfumerii internetowej sephora.pl (a także w 10 topowych stacjonarnych perfumeriach Sephora – w Warszawie, Jankach, Łodzi, Katowicach, Krakowie, Częstochowie i Poznaniu)

Cena to 290 zł/50 ml. I pamiętajcie: kupując perfumy, wspieracie WOŚP, bo Sephora cały zysk ze sprzedaży zapachu przekaże na rzecz fundacji.

(Fot. materiały prasowe)

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze