1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

Ikony pielęgnacji

(Fot. materiały partnera)
Moc natury i współpraca z największymi autorytetami świata nauki – oto sekret marki Helena Rubinstein, która od ponad 115 lat niezawodnie podkreśla piękno kobiet. Oto trzy produkty ikony, które spełniają nawet najśmielsze oczekiwania.

Koncentrat głęboko odnawiający skórę

Ten produkt to doskonały przykład na to, jak marka Helena Rubinstein zrewolucjonizowała pielęgnację skóry i otworzyła przed nią nowe możliwości. W linii Cellglow, w skład której wchodzi koncentrat Prodigy Cellglow Renewing Concentrate, opatentowano bowiem przeprogramowanie starzejących się komórek skóry na młode. Marka jako pierwsza wykorzystała do tego niezróżnicowane komórki macierzyste szarotki alpejskiej – kwiatu o niezwykłej wytrzymałości, odpornego na najbardziej ekstremalne warunki w szwajcarskich Alpach, który został obdarzony niewyczerpanym potencjałem regeneracyjnym. To sprawia, że kultowy koncentrat Prodigy Cellglow Renewing Concentrate hamuje komórkowe sygnały wywołujące starzenie się i aktywuje produkcję sygnałów młodości. Skóra po nim jest wzmocniona, głęboko nawilżona i zyskuje młody wygląd. Koncentrat trwale zagęszcza skórę, a jego naturalnie różowa formuła błyskawicznie obdarza skórę zdrowym blaskiem.

Prodigy Cellglow Renewing Concentrate (Fot. materiały partnera)

Koncentrat Prodigy Cellglow Renewing Concentrate z linii Cellglow to formuła intensywnie nasycona składnikami nawilżającymi. Zaspokaja pragnienie skóry i zapewnia jej komfort przez cały dzień.

Krem regenerujący na noc przyśpieszający odnowę skóry

Krem Re-Plasty Age Recovery Night zapewnia skórze efekt liftingu i powiew świeżości. Znany jest jako „czarny bandaż”, bo działa na skórę jak opatrunek. Powstał wskutek inspiracji pooperacyjnymi technikami stosowanymi w medycynie estetycznej. W jego składzie znajduje się unikatowa cząsteczka Pro-Xylane – przyspieszająca tempo regeneracji skóry. Jej wyjątkową skuteczność kliniczną udowodniono w warunkach eksperymentalnych: skóra, która doznała niewielkich urazów, po aplikacji Pro-Xylane w pełni się zregenerowała. Dzięki temu krem Re-Plasty Age Recovery Night zyskał sławę kultowego produktu. Jego działanie skupia się na dogłębnym odżywianiu skóry oraz korygowaniu oznak starzenia się. Otula skórę, a jednocześnie koi oraz zmniejsza uczucie ciągnięcia. Już od pierwszych dni stosowania naskórek staje się wyraźnie zregenerowany, by odsłonić idealną, intensywnie odnowioną skórę.

Re-Plasty Age Recovery Night (Fot. materiały partnera)

Krem Age Recovery Night Cream z linii Re-Plasty zawiera kwas hialuronowy i kwas glicyryzynowy – dermatologiczne aktywne składniki łagodzące stosowane do regeneracji skóry.

Wzmacniające serum zapewniające skórze młody wygląd

Powercell Reinforcing Serum to superskoncentrowana formuła, która poprawia jakość skóry: wygładza niedoskonałości oraz uwydatnia cechy młodości – poprawia napięcie i dodaje blasku, dzięki czemu cera jest mocniejsza i bardziej młodzieńcza.

Już jedna kropla zawiera miliony komórek macierzystych najcenniejszego składnika – kopru morskiego, które ograniczają skutki starzenia się skóry poprzez stymulowanie regeneracji tkanek, redukcję zaczerwienień i swędzenia oraz minimalizowanie uszkodzeń kolagenu. Warto podkreślić, że proces ekstrakcji rośliny opracowany przez markę Helena Rubinstein pozwala odtworzyć cząstkę przyrody w laboratorium, tym samym zachowując naturalne zasoby. Powercell Reinforcing Serum wygładza skórę, a cera dzięki niemu staje się bardziej sprężysta i wygląda zdrowiej. Pomimo złożoności całego procesu powstawania serum ma lekką konsystencję i błyskawicznie się wchłania.

Powercell Reinforcing Serum (Fot. materiały partnera)

Serum na dzień Powercell Reinforcing Serum z linii Powercell posiada moc przywracania skórze energii i reaktywowania jej mechanizmów witalnych.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze