1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

Lifting twarzy oraz modelowanie sylwetki bez skalpela

(Fot. materiały partnera)
Exilis to nowoczesne urządzenie, które łączy w sobie dwie technologie: ultradźwięki oraz falę elektromagnetyczną o wysokiej częstotliwości. Wykorzystujemy je do liftingu skóry twarzy, szyi, dekoltu, biustu, ramion oraz do modelowania sylwetki.

Exilis na twarz

W trakcie zabiegu działamy na rozluźnioną skórę twarzy ultradźwiękami oraz energią o wysokiej częstotliwości. Skóra po zabiegu jest zdecydowanie bardziej napięta i jędrna. Drugim długofalowym skutkiem będzie pobudzanie stymulowania fibroblastów do produkcji nowych włókien kolagenowych. Za ok. 2–3 miesiące pacjentka może zobaczyć dodatkowy efekt poprawy gęstości skóry i liftingu. I co najważniejsze, Exilis jest bezinwazyjny i wykonuje się go bez znieczulenia.

– Wykonanie zabiegu Exilis na twarz to skuteczny sposób na lifting skóry. Taki efekt zawdzięczamy niezwykłej mocy, jaką ma działanie ciepła na skórę. W pierwszym etapie włókna kolagenowe ulegają skróceniu – to dlatego efekt liftingu widzimy tuż po zabiegu. W drugim, trwającym kilka tygodni, etapie fibroblasty produkują nowe, prawidłowo skręcone włókna kolagenu wzmacniające skórę oraz włókna elastyny poprawiające jej sprężystość. Skóra twarzy staje się bardziej jędrna, gładsza, a zmarszczki mniej widoczne. Już jedna wizyta wystarczy, by zauważyć różnicę – mówi dr Ewa Rybicka z Estetica Nova.

Exilis na ciało

Za pomocą Exilis możemy również wymodelować sylwetkę – istotą działania urządzenia w tym przypadku jest rozpoznanie problematycznej tkanki tłuszczowej, a następnie jej wyizolowanie i dezaktywowanie. Ultradźwięki pozwalają na rozbicie komórek tłuszczowych, które w kolejnym etapie mogą zostać zmetabolizowane i usunięte z organizmu. Oznacza to, że pozbywamy się dotychczas zalegającej tkanki tłuszczowej. Dodatkowo efekt wzmacnia energia o wysokiej częstotliwości (fale radiowe), która rozgrzewa tkanki oraz przyspiesza rozpuszczanie tłuszczu.

Zobacz więcej: https://www.facebook.com/btlfizjoterapia/ oraz https://esteticanova.com.pl/

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze