1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

Poznaj korzyści ze stosowania kwasu hialuronowego w pielęgnacji z Teoxane!

(Fot. materiały partnera)
Czy wiesz, że kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem skóry? Zatrzymuje wodę jak gąbka, dzięki czemu skóra jest miękka i jędrna. Ma specjalne właściwości higroskopijne, dlatego potrafi związać kilkadziesiąt razy więcej wody niż sam waży.

Wraz z wiekiem jego poziom naturalnie zaczyna się zmniejszać. Na jego regularny ubytek wpływają także: brak odpowiedniej ochrony UV, nieodpowiednia dieta oraz niezdrowy tryb życia. Uzupełnienie jego poziomu możliwe jest dzięki odpowiedniemu nawodnieniu, zabiegom z zakresu medycyny estetycznej oraz systematycznej pielęgnacji.

Zastosowanie kwasu hialuronowego w medycynie estetycznej

W medycynie estetycznej najczęściej wykorzystywany jest w formie żelu. Lekarz stosuje go, aby uzyskać ogólny efekt liftingujący, np. przywrócić utraconą objętość w środkowej części twarzy, nadać atrakcyjny kształt ustom, dokonać korekcji zmarszczek lub cieni pod oczami, podkreślić podbródek lub poprawić jakość skóry. Efekt korekcji powinien być naturalny, a ingerencja niewidoczna.

Najpopularniejszym zabiegiem jest mezoterapia – Teosyal PureSense Redensity 1 oraz Teosyal RHA 1 to topowe produkty w świecie medycyny estetycznej. Teosyal PureSense Redensity 1 – beauty booster – przeznaczony jest do mezoterapii w przypadku wiotkiej i pozbawionej blasku skóry twarzy, szyi oraz dekoltu. Produktem dopełniającym jest Teosyal RHA 1 – częściowo usieciowany dynamiczny żel na bazie kwasu hialuronowego, który idealnie wypełnia drobne zmarszczki mimiczne.

Kwas hialuronowy a codzienna pielęgnacja skóry

Kwas hialuronowy korzystnie wpływa na elastyczność i napięcie naskórka, zapewniając jej miękkość i sprężystość. To również najpopularniejszy składniki kosmetyków o działaniu nawilżającym!

Poznajcie kosmetyki Teoxane, które bazują na opatentowanej technologii RHA, wykorzystywanej w produktach do iniekcji skórnych, oraz aktywnych składnikach, wyselekcjonowanych ze względu na ich wysoką zdolność do przeciwdziałania procesom starzenia skóry. Jej bazą jest odporny na szybki rozkład kwas hialuronowy, który nie tylko wzmacnia barierę ochronną skóry, lecz także długotrwale i intensywnie nawilża cerę.

Do codziennej pielęgnacji każdego typu cery rekomendujemy Teoxane RHA Serum!

Nawilżanie & ujędrnianie

Serum hialuronowe RHA o ultra silnych właściwościach nawilżających skórę i wysokim potencjale antyoksydacyjnym i ochronnym.

  • Nawilża i długotrwale nawadnia.
  • Wyraźnie poprawia jędrność skóry.
  • Redukuje widoczność zmarszczek.
  • Chroni i zabezpiecza przed przesuszaniem skóry.

(Fot. materiały partnera)

Kosmetyki Teoxane dostępne są z rabatem -20 proc. na https://teoxaneshop.pl/

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze