1. Zwierciadlo.pl
 2. >
 3. Moda i uroda

Frezarka do paznokci NEONAIL – do czego można ją wykorzystać?

(Fot. materiały partnera)
Frezarki do paznokci potrafią znacznie przyspieszyć i ułatwić wykonywanie wielu stylizacji. Właśnie dlatego coraz więcej osób decyduje się na to, aby korzystać z tego typu urządzeń nie tylko w salonach kosmetycznych, lecz także podczas samodzielnego wykonywania manicure'u w domu. Zobacz, jak używać frezarki do paznokci hybrydowych, aby było to bezproblemowe, błyskawiczne i bezpieczne.

Frezarka do paznokci NEONAIL – do czego można ją wykorzystać?

Frezarki do paznokci wykorzystuje się podczas profesjonalnego wykonywania manicure'u oraz pedicure'u w salonach kosmetycznych, jednak w naprawdę bezpieczny sposób można też to zrobić we własnym domowym zaciszu. To urządzenie jest niezbędne podczas zdejmowania paznokci hybrydowych lub żelowych oraz do dokładnego opracowania skórek. Frezarka do paznokci NEONAIL sprawi, że stylizacja będzie wykonana naprawdę starannie i precyzyjnie.

Jaki model wybrać? Odkryj frezarki do paznokci NEONAIL!

W ofercie marki NEONAIL znajdziesz różne frezarki do paznokci, które świetnie współpracują z frezami, ułatwiając wykonywanie stylizacji. Jakie modele najlepiej sprawdzą się w rękach osób początkujących?

 • Frezarka do paznokci NEONAIL Nail Drill 7987 – niewielka i o mocy 15W;
 • Frezarka do paznokci NEONAIL Nail Drill ONE TOUCH – lekka, niezawodna i o mocy 21W;
 • Frezarka do paznokci NEONAIL Nail Drill NN L36 – bezprzewodowa, cicha i o mocy 36W;
 • Frezarka do paznokci NEONAIL Mini 12W – kompaktowa, intuicyjna i o mocy 12 W.

(Fot. materiały partnera)

Jak używać frezarki do zdejmowania paznokci hybrydowych?

 1. Sięgnij po frez karbidowy lub ceramiczny do zdejmowania lakieru hybrydowego i upewnij się, że jest odpowiednio umocowany w głowicy oraz dobrze zabezpieczony (blokada twist-lock).
 2. Ustaw prędkość́ obrotów na ok. 20–25 tysięcy na minutę̨.
 3. Wykonuj płynne ruchy z góry na dół, by precyzyjnie usuwać masę hybrydową. Nie dociskaj za mocno frezu do paznokcia i pamiętaj, że nie należy pracować́ zbyt długo w jednym miejscu. Kilka chwil i z pomocą frezarki do paznokci cała stylizacja usunięta!

Jak usunąć skórki przy pomocy frezarki do paznokci?

 1. Delikatnie odsuń skórki przy pomocy drewnianego patyczka.
 2. Sięgnij po frezarkę do paznokci i frez w kształcie stożka. Ustaw prędkość urządzenia na 10 tysięcy obrotów na minutę (obroty frezu w prawo), a następnie oczyść okolice wałów okołopaznokciowych, usuwając nabłonek porastający płytkę.
 3. Sięgnij po frez w kształcie płomyka, którym delikatnie podniesiesz skórki ku górze. Frezy oznaczone czerwonym kolorem są odpowiednie dla delikatnych skórek, a te z niebieskim dla skórek twardych i wymagających. Krótkimi ruchami (bez nacisku) dokładnie oczyścić płytkę, sięgając delikatnie frezem pod skórki.
 4. Wybierz frez w kształcie cylindra, aby wygładzić płytkę paznokcia w okolicy wałów okołopaznokciowych.
 5. Wybierz frez kulkowy do wygładzenia skórek. Na początku pracuj z mniejszym frezem od wewnętrznej strony skórek, a później skorzystaj z większego frezu kulkowego w celu delikatnego usunięcia i wygładzenia ich.

Korzystanie z frezarki do paznokci przyspiesza i ułatwia wykonywanie manicure'u, sprawiając, że paznokcie prezentują się naprawdę perfekcyjnie. Sama stwórz sobie stylizację, która będzie prezentowała się tak pięknie jak ta, z jaką wyszłabyś od profesjonalnej manikiurzystki. Sięgnij po urządzenie, które wznosi wykonywanie stylizacji na zupełnie nowy poziom i ciesz się niezwykle precyzyjnym oraz dokładnie wykonanym mani, jakie stworzysz za pomocą frezarki do paznokci NEONAIL.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
 • Polecane
 • Popularne
 • Najnowsze