1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

Zachowaj młodzieńczy wygląd z IBSA Derma Polska

(Fot. materiały partnera)
Śmiało możemy powiedzieć, że w dziedzinie medycyny estetycznej rok 2021 należał do IBSA Derma – szwajcarskiej firmy farmaceutycznej, produkującej między innymi ultraczysty kwas hialuronowy. IBSA Derma skupia swoją uwagę na produktach, które mogą przeciwdziałać starzeniu się skóry. Z wiekiem ilość syntetyzowanego w skórze kwasu hialuronowego zmniejsza się. Produkty IBSA Derma uzupełniają kwas hialuronowy, a tym samym przywracają odpowiednio głębokie nawilżenie i elastyczność, połączone z „mechanicznym” liftingiem skóry.

Produkty IBSA Derma cieszą się nie tylko uznaniem pacjentów, lecz także zostały docenione przez lekarzy, czego dowodem są otrzymane nagrody – Perły Dermatologii Estetycznej 2021.

(Fot. materiały partnera)

Profhilo – zabieg roku 2021, Perła Dermatologii Estetycznej

Profhilo firmy IBSA Derma jest innowacyjnym zabiegiem odpowiadającym na potrzeby współczesnej pacjentki. Profhilo to oryginalny preparat zawierający kwas hialuronowy – długodziałający dzięki opatentowanej technologii. Zabieg poprawia jakość i jędrność skóry, a przy tym nie zmienia rysów twarzy i nie dodaje objętości. Profhilo liftinguje skórę, wygładza i przywraca naturalną sprężystość.

(Fot. materiały partnera)

Profhilo Body – nowość roku 2021, Perła Dermatologii Estetycznej

Profhilo Body to biostymulator tkankowy, skierowany do pacjentek i pacjentów, którzy niezależnie od wieku mierzą się z utratą jędrności skóry. Profhilo Body to nowa formuła preparatu Profhilo, doskonale znanego pacjentom i lekarzom. Jeśli problemem są: wiotka skóra ramion, brzucha czy ud – to rozwiązaniem jest zabieg Profhilo Body, wykonany przez lekarza specjalistę, a połączony ze specjalnie przeznaczoną do tego pielęgnacją domową.

Zachowaj młodzieńczy wygląd i dowiedz się więcej na: https://www.ibsapoland.pl/

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze