1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

Apoteoza naturalnego piękna – poznaj autorską metodę dr Agnes Frankel

Dr Agnes Frankel (Fot. materiały partnera)
Gładka, młodzieńcza cera i atrakcyjny owal twarzy dodają pewności siebie i poprawiają nasze samopoczucie, a do tego pomagają nam odnosić sukcesy. O tym, jak bardzo zabiegi anti-ageing rozgościły się w naszej codzienności, przekonuje termin Skinvestment. Jest nim nic innego jak inwestowanie w swoją skórę czasu, pieniędzy i wysiłku, by zachować ją w jak najlepszej kondycji. Jak w przypadku każdej inwestycji warto jednak przeprowadzić ją z głową, nie tylko dla zmaksymalizowania uzyskiwanych korzyści, lecz także dla uniknięcia ryzyka.

– Pacjenci decydując się na terapie odmładzające, pragną, by efekt nie tylko był widoczny i trwały, ale również spójny z kanonem piękna, z którym stykają się np. na Instagramie. Niestety bezrefleksyjna pogoń za przedstawianymi wzorcami może skończyć się w najgorszym wypadku efektem mocno przerysowanym, a najczęściej upodabnianiem się wielu osób do siebie nawzajem. W efekcie zatracamy swoje prawdziwe ja i naturalne piękno, które czyni nas oryginalnymi. A tak przecież nie musi być! – mówi dr Agnes Frankel, twórczyni autorskiej metody TRUELift.

Dr Agnes Frankel (Fot. materiały partnera)

Holistyczne podejście do piękna

By w pełni wydobyć naturalny potencjał naszej urody, dr Frankel stosuje połączenie specjalistycznej wiedzy z doświadczeniem, przeniesione na grunt bezpiecznych, nieinwazyjnych zabiegów łączonych. Co to oznacza w praktyce? Dr Frankel poświęciła lata na zgłębianie tajników medycyny estetycznej i dermatologii regeneracyjnej za drzwiami najlepszych światowych klinik, a następnie połączyła je ze swoją ogromną pasją oraz doświadczeniem w pracy z pacjentami, by stworzyć własną, innowacyjną procedurę zabiegową. Poprzez zastosowanie kilku metod zabiegowych oraz włączenie pacjenta we właściwą domową pielęgnację pozabiegową dr Frankel osiąga natychmiastowy, a jednocześnie długotrwały i – co najistotniejsze – naturalnie wyglądający efekt liftingu i regeneracji twarzy.

– Przyszłość medycyny estetycznej należy do zabiegów skoncentrowanych na wydobyciu indywidualnych cech urody pacjenta i w ten sposób na zaakcentowaniu jego unikalnych walorów. TRUELift powstał z mojej wewnętrznej potrzeby powiedzenia „stop” bezrefleksyjnemu zmienianiu wyglądu, które prowadzi do upodobniania się wielu osób do siebie nawzajem. Olbrzymie zainteresowanie pacjentów tą metodą potwierdza naszą potrzebę indywidualizmu w świecie masowych produktów i wymuszonej unifikacji. Dlatego podstawę stosowanej przeze mnie metody stanowią rozwiązania oparte na głębokiej analizie i holistycznym, precyzyjnym podejściu dostosowanym do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Najnowsze technologie i osiągnięcia medycyny estetycznej mają służyć nam, a nie odwrotnie – mówi dr Frankel.

Dr Agnes Frankel (Fot. materiały partnera)

Synergiczny efekt „wow”

Skuteczne działania anti-ageing nigdy nie ograniczają się wyłącznie do jednej metody zabiegowej. Maksymalizacja efektu wymaga umiejętnego połączenia zróżnicowanych metod, których działanie przewidzieć i zaplanować z korzyścią dla pacjenta może jedynie specjalista. Dr Frankel w swojej praktyce stawia na synergiczne połączenie spersonalizowanej kombinacji zabiegów dobranych odpowiednio do unikalnych potrzeb konkretnej osoby. Tak opracowany plan wzajemnie podnosi swoją efektywność i przeznaczony jest dla osób, które oczekują widocznego efektu bez ingerencji skalpela.

Nim rozpoczniemy sesję zabiegową TRUELift, najpierw czeka nas konsultacja. To w jej trakcie zostaną przeprowadzone szczegółowy wywiad lekarski oraz drobiazgowa analiza stanu skóry, które pozwolą poznać jej potrzeby. W oparciu o te dane powstaje precyzyjny plan przebudowy gabinetowej połączony z pozabiegową pielęgnacją domową. Następnie skierowani zostaniemy na indywidualnie dobrany zabieg laserowy, który pobudzi skórę do głębokiej przebudowy tkanek na precyzyjnie określonej głębokości. W ten sposób pacjent uzyskuje spektakularne efekty bez potrzeby rekonwalescencji, który dodatkowo dzięki pobudzeniu skóry do produkcji kolagenu narasta w czasie jeszcze przez wiele tygodni. Na tak przygotowaną skórę nałożony zostaje booster – najczęściej osocze, fibryna bogatopłytkowa oraz komórki macierzyste – wzmacniający efekt terapii. Zawarte w nim składniki aktywne pobudzają naturalne możliwości regeneracyjne organizmu, maksymalizując w ten sposób potencjał regeneracyjny skóry.

Ostatni krok terapii zależy od samego pacjenta, ponieważ podtrzymanie i wzmacnianie efektów kuracji zapewnia spersonalizowany, szczegółowy plan pielęgnacji domowej. Dzięki połączeniu potencjałów wszystkich etapów TRUELift możemy uzyskać szybkie i trwałe rezultaty.

Dr Agnes Frankel (Fot. materiały partnera)

Urodowa podróż w czasie

– TRUELift nie zmienia rysów twarzy i nie pozostawia na niej widocznych śladów ingerencji. Pomaga odzyskać naturalny, atrakcyjny owal oraz świeżą, jędrną cerę. Przywraca nasz młodzieńczy wygląd, a wraz z nim poczucie swojej tożsamości. To cechy, które doceniają moi pacjenci – mówi dr Frankel.

Metoda dr Agnes Frankel dzięki swej wszechstronności i zrównoważonemu podejściu do piękna stanowi doskonały wybór zarówno dla osób, które poszukują subtelnych rozwiązań w walce z pierwszymi oznakami starzenia, jak i dla tych o wymagającej cerze dojrzałej. Poprzez stymulację produkcji kolagenu i elastyny przywraca skórze jędrność i właściwą gęstość oraz odpowiedni stopień nawilżenia zapewniający jej zdrowy i atrakcyjny blask. Drobne zmarszczki ulegają wygładzeniu, znikają wiotkość, blizny i cienie pod oczami nadające twarzy zmęczony wygląd.

Zobacz więcej na: https://drfrankels.pl/

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze