1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

Kolekcja W.KRUK Preludium Butterfly – miłość i wolność

Kolekcja W.KRUK Preludium Butterfly łączy w sobie jubilerską precyzję i materiały najwyższej jakości, a do tego nutę szaleństwa jednej z najbardziej kolorowych epok. (Fot. materiały partnera)
Ze zmianami na lepsze, z pięknem budzącej się do życia przyrody, z najpiękniejszymi uczuciami, które wstają się z zimowego snu – z tym kojarzy się wiosna. W jej niezwykły klimat wpasowuje się najnowsza kolekcja marki W.KRUK, która jest zaproszeniem do uwolnienia w sobie najpiękniejszego z uczuć – miłości.

Motyl jest symbolem piękna, wolności, a także przemiany, bo przeistacza się w coś nowego. Gdy wczesną wiosną zobaczymy go po raz pierwszy daje nadzieję, że zima jest już daleko za nami. Przed nami natomiast coroczny spektakl, podczas którego przyroda budzi się do życia, a wraz z nią my – zmęczeni długą zimą, wykończeni brakiem słońca, spragnieni naładowania baterii.

Wiosną budzi się w nas również pragnienie zmian. Nagle nachodzi nas nieodparta potrzeba porządkowania. I nie chodzi tylko o przestrzeń wokół siebie, ale też o poukładanie najważniejszych spraw w naszych głowach. Chcemy pozbyć się niepotrzebnych zmartwień, wyrzucić stare krzywdy, odpędzić smutki i otworzyć się na coś zupełnie nowego, co wniesie do życia na nowo nadzieję, piękno i szczęście. A nie ma piękniejszego uczucia od miłości. Marka W.KRUK swoją najnowszą kolekcją chce przypomnieć nam, że miłość uskrzydla i właśnie nadszedł najlepszy moment, by ją w sobie uwolnić. Prawdziwa miłość jest bowiem w nas. Sprawmy więc, by wszyscy wokół dostrzegli jej piękno.

(Fot. materiały partnera)
(Fot. materiały partnera)

Preludium W.KRUK to jedna z ulubionych kolekcji biżuterii Polek. W jej nowej odsłonie główną inspiracją stał się zjawiskowy i barwny motyl, który został przedstawiony w nietuzinkowym stylu lat 2000. Motyw kolorowych motyli był jednym z najpopularniejszych trendów tamtego okresu. Z tego połączenia powstała kolekcja Preludium Butterfly, która łączy w sobie jubilerską precyzję i materiały najwyższej jakości, a do tego nutę szaleństwa jednej z najbardziej kolorowych epok. Biżuteria została wykonana ze srebra próby 925, ozdobiona wielobarwnymi cyrkoniami, a wybrane modele pokryto różowym złotem.

W kolekcji znajdziemy biżuterię z motylami o różnej wielkości oraz w wielu wariantach kolorystycznych. Dominują w niej zieleń, fiolet i fuksja – barwy, które stanowią hołd intensywnym barwom kwiatów i motylich skrzydeł. I choć mogłoby się wydawać, że to biżuteria stworzona wyłącznie dla miłośniczek wyrazistych modeli, nie brakuje w niej minimalistycznych form. Każda z nas znajdzie więc w niej coś dla siebie. Preludium Butterfly składa się z kilku propozycji efektownych wisiorków, które mogą pełnić rolę broszki, kolczyków, bransoletek i pierścionków, wśród których jest model ze skrzydłami motyla, poruszającymi się gdy wprawimy palec w ruch.

(Fot. materiały partnera)
(Fot. materiały partnera)

Poza biżuterią w kolekcji znajdują się także jedwabne chusty oraz skórzane akcesoria, produkowane w polskich manufakturach, które swoją kolorystyką i wzorami nawiązują do znaczenia kolekcji. Akcesoria W.KRUK to autorskie projekty, które powstają w zespole kreatywnym marki i są produkowane są z największą precyzją z najwyższej jakości włoskich skór i naturalnego jedwabiu. Są szlachetne i piękne jak motyl, którego symbol przedziera się w każdym elemencie najnowszej kolekcji marki W.KRUK. Tej wiosny odkryj Preludium Butterfly i ciesz się miłością i wolnością, którą masz w sobie.

(Fot. materiały partnera)

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze