1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

Personalizowany prezent na dzień mamy

(Fot. materiały partnera)
26 maja to dzień szczególny, w którym obdarowujemy podarkami nasze matki. Pamięć to nie wszystko, liczy się również miły i pomysłowy upominek. Podarki na Dzień Matki nie muszą być drogie i kosztowne. Ważne, żeby był odpowiedni, oryginalny koncept, który sprawia, że prezent staje się wyjątkowy. Z pomocą Dedicante z łatwością stworzysz niepowtarzalny upominek. Wystarczy bransoletkę lub naszyjnik ozdobić grawerunkiem w postaci imienia lub daty. Jest to dobra droga do osobistego zadedykowania upominku, przy okazji zmieniając go w doskonałą pamiątkę.

Jak spędzić Dzień Matki?

Nie za każdym razem prezent musi być materialny. Do wyjątkowego gadżetu warto dołączyć prezent w postaci wspólnie spędzonego czasu, którego jest coraz mniej. Ciekawym pomysłem jest wspólny obiad przygotowany przez dzieci z wsparciem tatusia. Na wspólnym obiedzie można ofiarować podarunek materialny, którym może być naprawdę ładna i delikatna bransoletka na dzień mamy. Kolejnym ciekawym pomysłem na Dzień Matki jest voucher na zabiegi relaksacyjne do SPA. Może go podarować córka i wspólnie z matką pójść spędzić miło czas. Voucher można spakować do drewnianej szkatułki, która później może posłużyć do przechowania drobiazgów. Z podpowiedziami umieszczonymi powyżej już wybór prezentu na Dzień Matki nie będzie kłopotliwy.

Personalizowane prezenty na Dzień Matki

Dobrym pomysłem na Dzień Matki jest upominek spersonalizowany. Taki, który można przyozdobić grawerunkiem z własnym tekstem, którym może być imię, data lub sentencja. Na blaszce w bransoletkach Dedicante można taki grawerunek zamieścić, dzięki czemu zmieni się wydźwięk podarku. Wystarczy kilka kroków, aby prezent na Dzień Matki był szczególny.

W Dedicante dbają o to aby każdy zamówiony upominek trafiał do adresata na czas. Jest szansa aby zamówioną przez ciebie paczkę dostarczono już na drugi dzień. To rozwiązanie dla tych, którzy kupno podarunku odkładają na ostatnią chwilę. Przekonaj się, że jeśli mowa o wyjątkowych i spersonalizowanych prezentach, to Dedicante nie ma sobie równych – nie tylko w kwestii prezentów na Dzień Matki, ale również na inne okazje.

Prezent na Dzień Matki. Wyjątkowa niespodzianka dla wyjątkowej osoby

Nie ma najmniejszej wątpliwości, że o podarunku na Dzień Matki nie można zapomnieć. Ale co ofiarować? Jaki upominek wybrać, aby sprawić jej przyjemność, ale również w sympatyczny sposób zaskoczyć? Można poszukać podarunku praktycznego lub takiego, który sprawi jej radość. Nie musi mieć praktycznego zastosowania. Może po prostu poprawiać nastrój. W Dedicante przygotowano takie bransoletki na dzień mamy, które z łatwością spersonalizujesz, dodając samodzielnie wymyślone napisy. Rzecz w tym, aby odpowiednio celebrować Dzień Matki, więc prezent musi być dopasowany do okazji. A nie ma lepszego sposobu niż spersonalizowanie. To ona sprawia, że podarek staje się osobisty. Z okazji Dnia Matki prezent powinien być przemyślany, ale również zabawny. Nie zaszkodzi jak będzie praktyczny, choć bez tej cechy wiele świetnych podarunków doskonale się obywa. W ofercie Dedicnate znajdziesz nie tylko praktyczne podarki w postaci naprawdę ładnej i delikatnej biżuterii, lecz także gadżety, których jedynym zastosowaniem jest cieszenie obdarowanej. Może nie są zbyt praktyczne, ale z pewnością z swojego zadania będą wywiązywać się znakomicie. Jak zastanawiacie się, jaki prezent wybrać na Dzień Matki, to spersonalizowane upominki biżuteryjne od Dedicante są doskonałym wyborem, który sprawi, że 26 maja będzie dniem niezapomnianym.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze