1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

Laserowy przełom tulowy – laserowe BB

(Fot. materiały partnera)
Dotychczas laseroterapia kojarzyła się z zabiegami dającymi świetne efekty, jednak powodując przy tym dyskomfort podczas zabiegu, jak i w okresie rekonwalescencji. Te czynniki nie pozwalały na wszechstronne (komfortowe) stosowanie laserów w celu redukcji objawów starzenia ze względu na wyłączenie pacjenta z codziennych zajęć na kilka dni lub tygodni. Obecnie pragniemy widocznych, natychmiastowych efektów, zachowując jednocześnie naturalny wygląd, a bezpośrednio po terapii funkcjonować zawodowo bez przeszkód.

Szczególnie zatem cenimy zabiegi stymulujące i remodelujące, które nie wprowadzają obcych substancji do skóry, lecz bezpośrednio pobudzają ją do regulacji pigmentacji, regeneracji i uelastycznienia. Laser tulowy Lavieen to odpowiedź na te potrzeby – jednak bez niepożądanych skutków laseroterapii. Mimo wysokiej energii i głębokiej penetracji skóry Lavieen umożliwia wykonanie niezwykle łagodnych, a mimo to skutecznych zabiegów odnawiających skórę. Technologia lasera Lavieen pozwala na jednoczesne działanie na powierzchniowych i głębokich obszarach skóry, co jest unikalne w laseroterapii. Przy prawidłowej kwalifikacji pacjenta i odpowiednich parametrach znaczne efekty widzimy już po 2 zabiegach. U młodych osób często już jeden zabieg przynosi oczekiwany efekt. To od wieku i kondycji skóry zależy, ile zabiegów rekomendujemy dla pacjenta. U osób dojrzałych mogą to być 2–4 zabiegi w odstępach 30-dniowych.

(Fot. materiały partnera)

Laser tulowy szczególnie polecany jest do wszechstronnej regeneracji skóry, czyli redukcji przebarwień, zmian pozapalnych, drobnych zmarszczek i obkurczania ujść gruczołów łojowych. Taki wachlarz możliwości sprawia, że skóra jest pełna blasku i świeżości, czyli zyskuje tak zwany efekt Baby Face. To świeża, ujednolicona, nawilżona i jędrna skóra. Niektórzy pacjenci twierdzą, że wygląda jak pokryta kremem BB. Na efekty jednak należy zaczekać – poprawa elastyczności i kolorytu to proces trwający kilka tygodni. Dzieje się tak, ponieważ to właśnie sama skóra otrzymuje zadanie przebudowy, regulacji pigmentacji czy zwiększenia uwodnienia. Im bardziej zaangażujemy własne procesy remodelujące, tym bardziej możemy oczekiwać intensywniejszego efektu naturalnego odmłodzenia.

Mgr Katarzyna Bołądź, kosmetolożka (Fot. materiały partnera)

Więcej na: www.chimera.olsztyn.pl

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze