1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

Biostymulator tkankowy KARISMA — nowa era w medycynie estetycznej

(Fot. materiały partnera)
Utrata jędrności skóry, opadający owal twarzy i coraz gęstsza sieć zmarszczek to problemy, z którymi boryka się każda z nas. Chociaż procesów tych nie da się całkowicie zatrzymać, możliwe jest ich spowolnienie. Najbardziej efektywną i bezpieczną metodą polecaną przez najlepszych specjalistów jest biostymulacja tkankowa.

Biostymulowanie tkanek, czyli mądrość płynie z natury

Procesy starzeniowe zachodzące w organizmie są w pełni naturalne. Komórki tworzące nasz organizm mają niejako zaprogramowany czas istnienia. Przez wszystkie dekady naszego życia komórki i tkanki się samodzielnie regenerują, ale z biegiem lat te procesy naprawcze spowalniają. Efektem tego spowolnienia jest m.in. osłabienie włókien kolagenowych, które nie są tak prędko odnawiane jak w młodej skórze. Skóra staje się bardziej przepuszczalna, tracąc składniki odżywcze i wodę, które od teraz muszą być dostarczane do niej w znacznie większych ilościach i w odpowiedni sposób. W tym celu powstał biostymulator tkankowy KARISMA.

(Fot. materiały partnera)

– KARISMA to preparat dermatologiczny idealny dla osób, które chcą zredukować wiotkość skóry, zmarszczki i blizny – w tym rozstępy oraz blizny potrądzikowe. Nieusieciowany kwas hialuronowy zawarty w preparacie daje efekt wypełniający i delikatnie wolumetryczny. RH kolagen oraz karboksymatyloceluloza, które również wchodzą w skład KARISMA, pozytywnie wpływają na pobudzenie fibroblastów do naturalnej produkcji kolagenu, a także na syntezę kwasu hialuronowego w skórze. Po zabiegu skóra jest wyraźnie wygładzona i napięta, a dodatkowo bardziej odżywiona, dzięki czemu poprawia się ogólna kondycja skóry Pacjenta – wyjaśnia dr Karolina Mołas; www.molasclinic.pl

Dr Karolina Mołas (Fot. materiały partnera)

Podstawowym wyróżnikiem biostymulatora tkankowego KARISMA jest to, że bez skalpela pozwala nie tylko wizualnie, ale również fizycznie osiągnąć efekt młodości.

Czy KARISMA jest dla ciebie?

Specjaliści medycyny estetycznej podkreślają, że KARISMA – jako preparat bazujący wyłącznie na naturalnych składnikach – jest doskonale tolerowany przez skórę i dzięki temu bezpieczny.

– KARISMA to produkt, który bardzo dobrze odpowiada na potrzeby współczesnej pacjentki gabinetów medycyny estetycznej. Preparat ma szerokie spektrum zastosowania. Z jednej strony jest biostymulatorem, który w naturalny sposób pobudza skórę do produkcji kolagenu i włókien elastynowych. Z drugiej strony daje możliwość wypełnienia zmarszczek, lekkiego liftingu skóry i poprawy jej napięcia. Efekt wolumetryczny jest widoczny zaraz po zabiegu. Po zabiegu skóra twarzy, okolicy ust, szyi, dekoltu, a nawet dłoni jest wyraźnie odmłodzona – mówi dr n. med. Łukasz Kozak; https://www.naturalskinclinic.pl/

Dr n. med. Łukasz Kozak (Fot. materiały partnera)

Lista przeciwwskazań zabiegowych jest bardzo krótka, podobnie jak lista skutków ubocznych. Zdecydowanie warto rozważyć ten zabieg, jeśli chcesz jak najdłużej zachować młody wygląd, twoja skóra potrzebuje wsparcia w samodzielnych procesach regeneracyjnych i nie przepadasz za częstymi wizytami w gabinetach medycyny estetycznej. Zaledwie dwie sesje z biostymulatorem KARISMA wystarczą na utrzymanie efektu przez rok, a wizytę u kosmetologa możesz umówić w dowolnym terminie. Biostymulacja jest zabiegiem lunchowym, który nie wymaga długiej regeneracji.

– KARISMA to nowość na rynku medycyny estetycznej. Jest to preparat, którego działanie doskonale wpisuje się w trend smart-aging. Preparat wyróżnia się naturalnym składem – zawiera wyłącznie składniki bez chemicznych środków sieciujących. Kolagen zawarty w KARISMA jest uzyskiwany z zastosowaniem innowacyjnej technologii z wykorzystaniem nici jedwabnych – nie jest pochodzenia zwierzęcego. KARISMA jest nie tylko biostymulatorem, który pobudza skórę do naturalnej regeneracji, ale także jest delikatnym wypełniaczem, tzw. soft fillerem, który pozwala w naturalny sposób poprawić owal twarzy i jej tzw. wolumetrię z efektem widocznym praktycznie zaraz po zabiegu – podsumowuje doktor Gabriela Szul; https://contourstudio.pl

Dr Gabriela Szul (Fot. materiały partnera)

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze