1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

„Kocham Cię, mamo” – kampania marki Swarovski

(Fot. materiały prasowe)
Już niedługo Dzień Matki – z tej okazji marka Swarovski rusza z kampanią, w której wyraża podziw i szacunek dla każdej mamy.

„Macierzyństwo jest wielowymiarowe i przybiera różne formy. Każda matka kocha inaczej, więc w tym roku marka Swarovski świętuje Dzień Matki, składając hołd różnym sposobom okazywania matczynej miłości i wyrażając zachwyt nad niezwykłą więzią łączącą matkę i dziecko” – mówi Giovanna Engelbert, globalna dyrektor kreatywna Swarovski Group.

(Fot. materiały prasowe)

Oferta marki Swarovski na Dzień Matki jest wielowymiarowa i wyjątkowa – tak jak każda mama.

W szerokiej gamie dodatków, wisiorków, naszyjników typu choker, kolczyków i bransoletek, które są częścią „rodzin”, na pewno znajdziesz prawdziwy prezent od serca.

Millenia

Na początku była to kolekcja obejmująca codzienną biżuterię. Teraz zaś znajdziesz w niej również łańcuszki, okulary, długopisy czy nawet zegarki – wszystko mieniące się soczystymi barwami z tęczowymi refleksami.

(Fot. materiały prasowe)

Chroma

To niezwykłe kamienie szlachetne, które wzbogacają dwa nowe naszyjniki, a także wyjątkowo piękne i eleganckie akcesoria do włosów, występujące w trzech nowych odsłonach.

Constella

Pora na dwa nowe modele okularów, które dołączą do kolczyków i innych ozdób z rodziny Constella i które jeszcze bardziej urozmaicą każdą stylizację.

Curiosa

Nietypowe kształty sprawiają, że naszyjniki, pierścionki i broszki z Collection II osiągają nowy pułap piękna. To jednocześnie intrygujące akcesoria do włosów oraz artykuły okulistyczne.

Lucent

Podkreślająca niezwykłą gamę barw i kształtów kolekcja została wzbogacona o okrągłe i kwadratowe kolczyki, nowy, zachwycający model zegarków w pięciu żywych kolorach oraz długopis Lucent.

(Fot. materiały prasowe)

Gema

To trzy nowe modele okularów oraz Collection III – gama obejmująca kolczyki i inne elementy biżuteryjne, które prezentują mnogość kolorów i szlifów.

Vittore

Gama ta została poszerzona o nowe kształty, odcienie różowego złota oraz o elegancki szlif opracowany dla uczczenia 126-lecia,

(Fot. materiały prasowe)

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze