1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

I care what I wear – bycie eko z Jenny Fairy

(Fot. materiały prasowe CCC)
W hołdzie zrównoważonej modzie marka Jenny Fairy wprowadza linię obuwia, do produkcji którego użyto materiały z recyklingu oraz certyfikowaną bawełnę.

Jenny Fairy inspiruje do bycia eko i rozszerza aktualną kolekcję o linię I care what I wear. W salonach CCC i na stronie internetowej znajdziemy obuwie, które wykończono materiałami z recyklingu i certyfikowaną bawełną.

Zainspirowana naturą kolekcja będzie idealnym uzupełnieniem wiosenno-letnich stylizacji. Nowe modele obuwia marki Jenny Fairy, utrzymane w stonowanych kolorach ziemi, doskonale sprawdzą się w towarzystwie prostych zestawów wykonanych z naturalnych materiałów, jak len, jedwab czy bawełna.

(Fot. materiały prasowe CCC)

Letnim akcentem w nowej linii są klapki w dwóch wydaniach – model na płaskiej, plecionej podeszwie lub na wyższej, plecionej platformie z cholewką zapinaną na klamerki.

A może skusicie się na ekoespadryle – albo z gładką cholewką z recyklingowej mikrofibry, albo z kraciastej, płóciennej tkaniny. Alternatywą dla nich mogą stać się sandały-espadryle w kremowej, pomarańczowej lub czarnej wersji.

W skład linii wyszły również ponadczasowe baleriny i dwa modele ekosneakersów. Każdy z modeli linii I care what I wear posiada cholewkę i wewnętrzną podszewkę wykonaną z ekologicznych materiałów.

Linia I care what I wear marki Jenny Fairy już dostępna w salonach CCC, na ccc.eu oraz w aplikacji mobilnej.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze