1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

Spotify już dostępne w Klubie CCC

(Fot. materiały prasowe CCC)
Tak, to prawda! Najpopularniejsza platforma streamingowa Spotify dołączyła do grona partnerów Klubu CCC.

W ramach specjalnej oferty klubowicze o statusach Silver i Gold otrzymają w prezencie 3-miesięczny bezpłatny dostęp do konta Spotify Premium bez żadnych ograniczeń. Dla nowych członków Klubu CCC także przewidziano atrakcje i bezpłatny dwumiesięczny dostęp do platformy muzycznej.

Aby skorzystać z promocji, zaloguj się na swoje konto w aplikacji CCC, a następnie odwiedź zakładkę „Promocje”. Pobierz kod i wejdź na stronę przeznaczoną ofercie Spotify.

Dla tych, którzy nie wiedzą – Spotify to cyfrowa platforma oferujący natychmiastowy dostęp do ponad miliona utworów muzycznych i podcastów z całego świata. Posiadacze konta Premium mogą ich słuchać bez reklam i ograniczeń z dowolnego miejsca na swoim ulubionym sprzęcie – usługa Spotify dostępna jest na smartfony, komputery, tablety głośniki czy zestawy samochodowe.

Przypomnijmy też, że Klub CCC gwarantuje swoim klubowiczom szereg wyjątkowych okazji i komfort zakupów, m.in. brak fizycznej karty klubowicza, bezpłatne dostawy i zwroty bez paragonu do 120 dni oraz dodatkowe korzyści i rabaty.

Klubowicze rozpoczynają swoją przygodę na poziomie Standard, jednak każdy kolejny zakup to kolejny krok do osiągnięcia wyższych statusów – Silver, a następnie Gold. Każdy kolejny poziom to dodatkowe korzyści.

By dołączyć do Klubu CCC, wystarczy skorzystać z aplikacji mobilnej dostępnej na systemy iOS (AppStore), Android (Google Play) i Huawei (AppGalery) lub odwiedzić stronę internetową ccc.eu.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze