1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

Zoë Kravitz ambasadorką Omegi

Zoë Kravitz znana jest z hitów wielkiego ekranu. (Fot. materiały prasowe)
Zoë Kravitz znana jest z hitów wielkiego ekranu. (Fot. materiały prasowe)
Wszechstronnie utalentowana Zoë Kravitz – która ostatnio wystąpiła jako Kobieta-Kot w najnowszej ekranizacji „Batmana” – dołącza do inspirujących kobiet z dumą noszących zegarki Omega.

Zoë to aktorka, reżyserka, modelka i producentka, która przyciągnęła uwagę publiczności zróżnicowanymi rolami w docenionych przez krytykę przebojach kinowych oraz w ważnych produkcjach niezależnych. Jej oryginalny, młodzieńczy i emanujący pewnością styl oczarował Omegę – szwajcarską firmę produkującą zegarki.

Zapytana o współpracę z Omegą Kravitz wyraziła wielkie uznanie dla innowacyjności i wartości szwajcarskiej marki. – Uwielbiam przygodowego ducha Omegi. To podejmowanie ryzyka i próbowanie czegoś nowego zarazem bez poświęcania integralności marki. To rzadkość i jestem szczęśliwa i dumna mogąc być częścią rodziny Omega – powiedziała. I dodała: – Omega w kobiecym zegarmistrzostwie pragnie tworzyć coś perfekcyjnego i precyzyjnego. Z pewnością cechującego się pięknem, ale nie wyłącznie ładnego akcesorium. To wspaniałe podejście i jestem dumna, że mogę nosić tak piękne zegarki.

Oczywiście szacunek i podziw są wzajemne. Prezydent i dyrektor generalny Omega Raynald Aeschlimann nazwał Zoë Kravitz „wielce utalentowaną młodą kobietą o godnym podziwu ukierunkowaniu na sukces oraz determinacji, aby osiągać go na własnych warunkach”. Nową partnerską współpracę Raynald Aeschlimann opisał jako „ekscytujący krok w zobowiązaniu marki do zaangażowania dochodzącego do głosu pokolenia, które na nowo definiuje ideę luksusu”.

Zoë Kravitz znana jest z hitów wielkiego ekranu. Poza wspomnianym „Batmanem” wystąpiła m.in. w „Mad Maxie”, serii „Fantastyczne Zwierzęta” oraz w nagrodzonym Emmy serialu „Wielkie Kłamstewka”. W 2022 roku Zoë zadebiutuje także jako reżyserka filmu pełnometrażowego „Pussy Island”.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze