1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

Urodziny EsteticaNova pod hasłem CIAŁO

Urodziny klinki EsteticaNova. Na zdjęciu: Katarzyna Ankudowicz, doktor Ewa Rybicka, Aga Zaryan. (Fot. materiały prasowe)
CIAŁO stało się hasłem przewodnim tegorocznego jubileuszu urodzinowego Kliniki EsteticaNova Doktor Ewy Rybickiej. Wydarzenie było okazją do podsumowania najbardziej znanych i lubianych przez pacjentów zabiegów właśnie na ciało. Goście poznali również kilka nowości, które wkrótce dołączą do oferty EsteticaNova. 

Urodziny odbyły się pod gołym niebem przy muzycznej oprawie wspaniałej Agi Zaryan, w rolę prowadzącej wcieliła się aktorka Katarzyna Ankudowicz. Atmosfera wydarzenia była adekwatna do przemiłej atmosfery jaka na co dzień panuje w klinice EsteticaNova.

Zespół IMESO (Fot. materiały prasowe)

Klinika Doktor Ewy Rybickiej stawia przede wszystkim na zabiegi, które pozwalają zachować naturalny wygląd oraz specjalizuje się w procesach starzenia się skóry. Zespół kliniki wie, że medycyna estetyczna to nie tylko sposób na to, aby zatrzymać czas dla naszej skóry twarzy i ciała, ale także szansa na poprawę samopoczucia i zdrowia niezależnie od wieku.

W trakcie prezentacji Doktor Ewa Rybicka przedstawiła autentyczne efekty terapii wdrożonych u swoich pacjentów.

W walce o szczuplejszą i zdrową sylwetkę doskonale sprawdzają się urządzenia ZLipo Med - kriolipoliza drugiej generacji, Leonardo A.L.T Hyper Pulse oraz ZWave Pro – fala uderzeniowa – od IMESO AESTHETIC (www.imeso.pl) dystrybutora najnowocześniejszych, certyfikowanych produktów i urządzeń dla medycyny estetycznej. Technologie te pozwalają stworzyć kompleksowy i niezwykle skuteczny plan modelowania ciała, od diagnostyki, przez redukcję tkanki tłuszczowej do uzyskania prawidłowego napięcia skóry.

Rozstępy i blizny a także inne problemy skóry na ciele to wskazania do pełnej procedury zabiegowej z urządzeniem DERMAPEN™ od REVISAGE https://revisage.pl/ czyli dynamicznie rozwijającej się firmą z branży medycyny estetycznej, które specjalizuje się w preparatach do intensywnej terapii odmładzającej i przeciwstarzeniowej.

(Fot. materiały prasowe)

Jednym z urządzeń odpowiadającym za napięcie skóry oraz stymulowanie do produkcji nowych włókien kolagenowych jest, bardzo lubiany przez dr Rybicką, SCARLET S od Into Beauty https://intobeauty.pl/. Scarlet to połączenie fal radiowych i mikronakłuwania. Efekty jej zastosowania są widoczne od razu.

Nowością w gabinecie EsteticaNova doskonale wpisującą się w panujący trend Smart-Aging jest biostymulator tkankowy KARISMA od BDAestetic (bdaesthetic.com). Ten przełomowy stymulator opiera się na Rh kolagenie pozyskiwanym z nici jedwabnych. Ten innowacyjny preparat w naturalny sposób przywraca skórze jędrność i napięcie.

Na zdjęciu od lewej: Kasia Andukowicz, doktor Ewa Rybicka, Ewa Świgo, właścicielka agencji C&M (Fot. materiały prasowe)

Kolejną nowością, która pojawi się w klinice jest innowacyjny zabieg przeciwstarzeniowy age element od mesoestetic®. Wykorzystuje on najnowsze technologie medyczno-kosmetyczne i umożliwia personalizację kuracji w 100%, co maksymalizuje rezultaty oraz pozwala zbudować unikalne doświadczenie dla pacjenta. age element jest połączeniem skutecznych receptur z masażem mioplastycznym i zmysłowymi doznaniami i uczuciem relaksu. https://www.mesoestetic.pl/age-element-zabieg.html

Zupełnie przedpremierowo Doktor Ewa Rybicka zapowiedziała swoją współpracę z NEVISCOPE (myneviskin.com/Neviscope) to innowacyjna nakładka o właściwościach zbliżonych do dermatoskopu, pasująca na każdy telefon połączona z aplikacją online. Aplikacja stanowi platformę komunikacji między lekarzem, a pacjentem zaniepokojonym zmianą na skórze. To proste w użyciu, ale innowacyjne rozwiązanie pozwala wykryć niebezpieczne zmiany skórne na wczesnym etapie. Dzięki aplikacji bez względu na czas i miejsce każdy może skontrolować swoje zmiany skórne.

(Fot. materiały prasowe)

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze