1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

Bądź tym, kim chcesz!

Bądź, kim chcesz, z Crocs! (Fot. materiały partnera)
W nowy, ciepły i słoneczny sezon najlepiej wskoczyć w kolorowych butach! Teraz spacery to prawdziwa przyjemność. Łapcie te niezapomniane chwile razem z marką Crocs.

Dzieci uwielbiają kolorowe, wyraziste stylizacje. Akcentują w ten sposób siebie i sprawia im to ogromną frajdę. Nie chcesz mieć problemów z wychodzeniem na spacer czy do przedszkola? Spraw swojemu smykowi takie buty, w które sam z chęcią wskoczy! Crocs to marka, która od lat z powodzeniem gości w szafach dzieci na całym świecie. W tym roku po raz kolejny kampanią „Come As You Are” udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych i każdy ma prawo wyrazić siebie takim, jakim jest, bez wyjątku. Ani wiek, ani pochodzenie czy status społeczny nie mają tu znaczenia. Dodatkowo przypinkami Jibbitz twoje dziecko może odmienić posiadany model i mieć wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju obuwie.

(Fot. materiały partnera)

Najlepszy przyjaciel wszystkich zabaw

Denerwujesz się, kiedy w przedpokoju widzisz dziecięce buty, które po kilku użyciach wyglądają, jakby przeszły zbyt wiele? Dziecko to fantastyczny poszukiwacz wielkich przygód. Nie ma dla niego znaczenia, czy mama akurat dziś założyła mu na nogi nową parę butów. Ale decydując się na którykolwiek model marki Crocs, zyskujesz pewność, że przy niewielkim nakładzie odzyskasz blask obuwia. Wystarczy przetrzeć je mokrą szmatką lub wrzucić do pralki do temperatury max. 40 stopni. Czy to nie wymarzone obuwie zarówno dla dziecka, jak i rodziców? Dokładnie tak samo jest ze starszakami. Kopanie piłki na szkolnym boisku, wakacje na obozach czy plażowanie – zyskujesz nie tylko kolorowe, ale również bardzo wdzięczne obuwie, które na długo pozostanie z twoją pociechą.

(Fot. materiały partnera)

Futurystyczne wzory

W sezonie wiosna–lato 2022 odkryjemy nową kolekcję – Solarized. Pełne barw i abstrakcji modele, które nawiązują do zeszłorocznych Tie Dye. Nieregularne, multikolorowe wzory to futurystyczny obraz, który wpisuje się idealnie w młodsze pokolenie. Nadchodzące, ciepłe miesiące wypełnione energią warto wykorzystać i pozwolić dziecku na szaleństwa bez granic. Wystarczy dobrać odpowiednią formę – klapki, sandały, a może słynne chodaki? Nawet jednobarwne mogą stać się inspiracją do stworzenia własnego stylu. Z przypinkami Jibbitz buty twojego dziecka staną się niezwykłe i niepowtarzalne.

(Fot. materiały partnera)

Lekkie i wygodne

Za co jeszcze twoja pociecha pokocha obuwie marki Crocs? Oprócz możliwości personalizacji i wyboru kolorów wszystkie modele są niezwykle lekkie i bardzo wytrzymałe. Wszystko za sprawą materiału, z jakiego są wykonane – pianki Crosslite. Wygodne buty to podstawa i wie o tym każde dziecko. Proste i niezastąpione modele, które na długo pozostaną z twoim smykiem.

(Fot. materiały partnera)

Obuwie marki Crocs dostępne jest w salonach firmowych w większych centrach handlowych oraz online na stronie dystrybutora crocs.pl

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze