1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

Odważna i dynamiczna kolekcja Patrizii Pepe

Szalone printy, zróżnicowane materiały, błysk i elegancja oznajmiają, że jesień i zima wcale nie będą ponure. (Fot. Kasia Sasinowska)
Chociaż za oknami dopiero wiosna, na chwilę wybiegamy myślami do jesieni, ponieważ Patrizia Pepe przedstawiła swoją kolekcję na sezon jesień–zima 2022, która odzwierciedla siłę, zmienność i świadomość obecnych czasów.

Prezentacja odbyła się w Bar Rascal, wśród neonów i wnętrz pełen luster odbijających światło i kolory kolekcji.

Mocne cięcia, odważne fasony oraz przede wszystkim soczyste kolory. Paleta barw łączy wyrazistą pomarańczę ze szparagową zielenią i bakłażanowym fioletem. W kolekcji nie brakuje zabawy materiałem – pióra, cekiny i błyszczące siatki podkreślają sensualność i kobiecość.

(Fot. Kasia Sasinowska)

W tym wszystkim nie brakło tego, co stanowi DNA Patrizii Pepe, czyli kontaktu z naturą, który przejawia się w barwach – od delikatnych bieli po eteryczne lilie – i miękkich tkaninach, które podkreślają kobiece kształty.

Nowa kolekcja to miękkie dzianinowe komplety czy wełniane okrycia, jak również koronkowe wstawki, satynowe wykończenia, minispódniczki czy męskie fasony marynek.

(Fot. Kasia Sasinowska)

Wśród akcesoriów znajdziemy na przykład małą torebkę o pudełkowym kształcie z charakterystycznym logo marki, która pojawia się również w motywie zebry.

Szalone printy, zróżnicowane materiały, błysk i elegancja oznajmiają, że jesień i zima wcale nie będą ponure.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze