1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

Herbus – wszechregeneracja skóry za pomocą babki lancetowatej

(Fot. materiały partnera)
Marka Herbus narodziła się z fascynacji prastarym ziołolecznictwem wykorzystującym naturalną siłę roślin dla zdrowia i odnowy ludzkiego ciała. Kosmetyki Herbus powstały, aby nieść natychmiastową i skuteczną pomoc skórze zniszczonej, problematycznej, narażonej na trudne warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne.

Wiodącym składnikiem kosmetyków Herbus jest babka lancetowata, która została wybrana ze względu na swoje unikalne właściwości, wszechstronne działanie oraz wielowiekową tradycję w ziołolecznictwie. Substancje czynne zawarte w kosmetykach są najwyższej jakości i mają udowodnione naukowo działanie. Babka lancetowata działa na skórę przeciwzapalnie, ujędrnia ją i uelastycznia, odżywia i regeneruje, działa przeciwbakteryjnie, a także koi rany i ukąszenia.

(Fot. materiały partnera)

Balsam do ciała Intensywna Regeneracja

Zawarte w nim substancje czynne są niczym opatrunek dla skóry, chroniąc ją przez 24 godziny. W efekcie skóra staje się bardziej jędrna, sprężysta i elastyczna, odzyskuje miękkość i delikatność, poprawia się jej poziom nawilżenia, a przebarwienia zostają zniwelowane. Balsam został przebadany dermatologicznie, jest odpowiedni do każdego rodzaju skóry, nawet tej wrażliwej, bezpieczny dla kobiet w ciąży, matek karmiących i dzieci powyżej 3. r. ż. Szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu.

Balsam do ciała Intensywna Regeneracja, 73 zł/300 ml (Fot. materiały partnera)

Krem do rąk Intensywna Regeneracja

Krem koi skórę i chroni ją przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych. W rezultacie już po jednym użyciu dłonie są nawilżone, zregenerowane, miękkie, ukojone i skutecznie zabezpieczone, gdyż krem działa niczym ochronne niewidzialne rękawiczki. Jest bezpieczny dla kobiet w ciąży i karmiących piersią oraz dzieci, które skończyły 3 lata. Krem szybko się wchłania i nie pozostawia śladów na przedmiotach.

Krem do rąk Intensywna Regeneracja, 37 zł/75 ml (Fot. materiały partnera)

Krem do stóp Intensywna Regeneracja

Nawet ekstremalnie sucha, szorstka i skłonna do pękania skóra doświadczy niebywałej poprawy jej stanu i uczucia natychmiastowego wygładzenia po użyciu intensywnie regenerującego kremu do stóp Herbus z mocznikiem w 20% stężeniu. Efekty? Skóra miękka i gładka jak po zabiegu pedicure, a przy tym chroniona przed rozwojem bakterii i grzybów, odświeżona i zrelaksowana. Krem jest bezpieczny dla kobiet w ciąży, matek karmiących i diabetyków.

Krem do stóp Intensywna Regeneracja, 37 zł/50 ml (Fot. materiały partnera)

YouTube Herbus Cosmetics - YouTube

Facebook Herbus Cosmetics | Facebook

Instagram @herbuscosmetics • Zdjęcia i filmy Instagramie

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze