1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

Odmień swoją codzienność z Elisabettą Franchi

(Fot. Jacek Prondzynski)
Elisabetta Franchi zaprezentowała swoją nową kolekcję na wiosnę i zimę 2022/2023. Jej celem jest dodawanie czaru codzienności, co pokazuje, że każdy dzień może być niezwykły.

Prezentacja nowego sezonu odbyła się 13 czerwca w warszawskim Kinogramie, gdzie goście zostali zaproszeni do kobiecego, ekspresyjnego świata. W końcu kolekcja ta jest interpretacją wizji kobiecości – tu piękno i zmysłowość nawiązują bliską relację.

(Fot. Jacek Prondzynski)

Stylizacje w nowej kolekcji pasują do każdej okazji, dzięki czemu będą w stanie zaspokoić nawet najbardziej wyrafinowane gusta. Kobiecość podkreślona jest starannie dobranymi długościami, wykrojami i materiałami – szczególnie krótkimi, elastycznymi modelami, które dopełniają piękno sylwetki i nóg.

(Fot. Jacek Prondzynski)
(Fot. Jacek Prondzynski)

Zmysłowość podkreślona przez przezroczyste wstawki z tiulu, żorżety oraz krzyżowe zapięcia łączy się z kwiatowymi, subtelnymi wzorami. Hafty, perły i kryształy otaczają eleganckie dekolty. Paleta kolorów jest jednocześnie wyrafinowana i śmiała. To kolekcja, która zmienia perspektywy, w której noc miesza się z dniem i która na pewno odmieni waszą codzienność.

(Fot. Jacek Prondzynski)

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze