1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

Czym jest dla ciebie Lilou?

(Fot. materiały prasowe)
„Czym jest dla ciebie Lilou” to projekt, który powstał we współpracy z siedmioma wyjątkowymi artystami, którzy mają niezwykłe pasje i reprezentują różne środowiska artystyczne. Jedno proste pytanie – „Czym jest dla ciebie Lilou?” – stało się początkiem historii, którą wam prezentujemy.

– Czerpię dużą radość z kontaktu z utalentowanymi artystami, którzy spełniają swoje pasje i wzajemnie się inspirują. Cieszę się, że moja marka stworzyła przestrzeń do tego niezwykłego spotkania i wymiany tylu pozytywnych myśli oraz emocji – mówi twórczyni marki Lilou Magdalena Mousson-Lestang. W filozofii Lilou ważne jest przekazywanie pozytywnych wartości. Dzięki personalizacji autorska biżuteria pozwala na wyrażanie uczuć oraz upamiętnienie pięknych chwil.

Dla marki Lilou ważne są inspirujące spotkania i kreatywne inicjatywy. Efekty współpracy z siedmioma artystami można oglądać w specjalnie przygotowanych filmach. Każdy z bohaterów odpowiada na pytanie: „Czym jest dla ciebie Lilou?”. Poznajcie ich:

Lilou to wolność

Yuka Ebihara (Fot. materiały prasowe)

Yuka Ebihara – pierwsza tancerka Polskiego Baletu Narodowego. Urodziła się w Tokio, a swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w Pekinie. Doświadczenie zdobywała w Kanadzie, Norwegii, Francji, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Chorwacji. Od 10 lat związana z Teatrem Wielkim Operą Narodową w Warszawie.

Lilou to kolor

Zuzanna Skrętek (Fot. materiały prasowe)

Zuzanna Skrętek – malarka, artystka wizualna, projektantka graficzna, fotografka, magister sztuki. Dyplom wraz z wyróżnieniem dziekańskim i najwyższą średnią ukończyła na Wydziale Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. W swojej twórczości skupia się na badaniu zależności pomiędzy formą, treścią i kolorem.

Lilou to ekspresja

Hela Me Ry (Fot. materiały prasowe)

Hela Me Ry (Maria Wądołowska) – piosenkarka, śpiewaczka operowa, autorka tekstów, osobowość artystyczna. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Dysponuje wyjątkowym głosem, w którym łączą się w unikalny sposób operowa moc z intymną delikatnością i przejmującą, głęboką nostalgią.

Lilou to kształt

Irina Grishina (Fot. materiały prasowe)

Irina Grishina – ceramiczka, rzeźbiarka, fotografka. Urodziła się na Kamczatce. Do Polski przyciągnęły ją wymarzone studia. Ukończyła School of Form. Stworzyła własną markę ceramiczną W dobrej formie, wierząc, że poprzez dotyk i zaangażowanie jesteśmy w stanie dbać o stan umysłu. Prowadzi warsztaty ceramiczne.

Lilou to zmysłowość

Gosia Sobiczewska (Fot. materiały prasowe)

Gosia Sobiczewska – projektantka i założycielka marki EST by S (2010). Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Tworzy ubrania z myślą o kobietach, ich potencjale i możliwościach. Jej marka była prezentowana na wielu targach modowych w kraju i za granicą. Na swoim koncie ma tworzenie kostiumów teatralnych, realizację międzynarodowych projektów edukacyjnych oraz pracę przy programach telewizyjnych, sesjach reklamowych i pokazach mody.

Lilou to pasja

Nathan Williams (Fot. materiały prasowe)

Nathan Williams – multiinstrumentalista, kompozytor, pedagog. Urodził się w Ameryce i obecnie mieszka w Polsce. Karierę muzyczną rozpoczął w wieku 12 lat. Wierzy, że muzyka to uniwersalny język, który przekracza wszelkie granice i łączy wszystkich ludzi bez względu na wiek, płeć, religię czy narodowość.

Lilou to historia

Nathan Williams (Fot. materiały prasowe)

Wojciech Foit – fotograf mody i portretu. Jego prace były publikowane na łamach polskich i zagranicznych tytułów, takich jak „Vogue”, „Elle” czy „Harper’s Bazaar”. Twórca kampanii oraz lookbooków modowych. Inspirują go piękno, natura i kolor. Od niedawna zajmuje się również fotografią przedmiotów/produktów, co pozwala mu przekraczać kolejne granice.

Wszystkie prace zostaną zaprezentowane podczas specjalnej wystawy we flagowym butiku Lilou przy ulicy Mokotowskiej 63 w Warszawie od 21 do 23 czerwca w godzinach 11–17.

Nadzór kreatywny: Mateusz Motyczyński
Produkcja: Kacper Słoma
Stylizacja: Anna Poniewierska
Stylizacja fryzur: Ala Dębowska
Make-up: Krzysztof Nadziejewiec
Montaż: Bartłomiej Wieteska

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze