1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Biżuteria jak z bajki

Biżuteria jak z bajki

Nowe miejsce z oryginalną biżuterią w Warszawie. Jako wielbicielka pięknych przedmiotów, a szczególnie "świecidełek" bardzo się cieszę ,że powstaje kolejne takie miejsce. Nazywa się UZERAI.

Filozofia UZERAI to zderzenie sztuki, mody, prestiżu, tradycyjnego rzemiosła i awangardowej bezkompromisowości. To najbardziej pożądane i luksusowe marki biżuterii i akcesoriów w jednym miejscu.

Reprezentowane przez UZERAI nazwiska to uznani projektanci i ekskluzywne marki, sprzedawane wyłącznie w najlepszych concept store’ach na świecie – paryskich L’Eclaireur i Colette, londyńskim Dover Street Market czy mediolańskim 10 Corso Como. Teraz te wyjątkowe kolekcje są dostępne w Polsce - w butiku UZERAI mieszczącym się w budynku Metropolitan przy Placu Piłsudskiego w Warszawie. Znajdziemy tu (nowość) biżuterię zaprojektowaną przez Larę Bohinc, znaną projektantkę akcesoriów modowych na świecie. Także projekty Toma Binnsa-projektantka, którego dodatki pojawiają się bardzo często na łamach amerykańskiego Vogue'a. Jego biżuterię nosi też Michelle Obama, Rihanna czy Cate Blanchett. Kolekcje są bardzo luksusowe. UZERAI oferuje kolekcję biżuterii modowej Toma Binnsa, linię srebrną oraz, jako jeden z zaledwie kilku butików na świecie, kolekcję fine jewellery. Znajdziemy tu tez projekty Rodrigo Otazu (jego prace pojawiały się w filmie "Seks w wielkim mieście 2") czy Antonio Berardo (projektant brazylisjki) i wielu innych (starannie wyselekcjonowanych).

Warto odwiedzić ten ekskluzywny butik, bo jest na co popatrzeć i czym się zachwycać.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze