1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Gosia Baczyńska w sieci

Gosia Baczyńska w sieci

materiały prasowe
materiały prasowe
Zobacz galerię 7 Zdjęć
Gosia Baczyńska kojarzona jest z 13 (w końcu 13.08 to jej data urodzenia i część marki), ale na premierę internetowego butiku (na razie akcesoria) wybrała magiczną datę 12.12.2012 dokładnie od godziny 12:12. Magia liczb.

O samym uruchomieniu sprzedaży online na www.gosiabaczynska.com Gosia opowiedziała dziennikarzom modowym i następnie zaprosiła ich do wspólnej zabawy.

Takiego modowego happeningu. Każdy miał możliwość przygotowania swojej stylizacji ubrań i dodatków dostępnych w butiku i umieszczenia ich w ofercie sklepu internetowego. Zdjęcia robił młody zdolny fotograf Adam Pluciński/Move.

W sprzedaży będą ubrania projektu Gosi Baczyńskiej, a już są buty Nicholasa Kirkwooda, biżuteria Pauli Bianco, Shorouk, Gosha jewellery, akcesoria do włosów Jennifer Behr, torebki Shorouk oraz duetu Fleet Ilya, okulary Thierry Lasry, świece zapachowe i perfumy z manufaktury kosmetycznej Mad-et-Len i wiele innych.

Jak podkreśla projketantka: „Podczas tworzenia butiku przy Floriańskiej 6 moim pragnieniem było stworzenie wyjątkowej modowej przestrzeni. Miejsca, gdzie moje klientki będą mogły stworzyć kompletną stylizację, kupić zaprojektowane przeze mnie ubrania i uzupełnić je unikalnymi dodatkami światowej sławy projektantów. Myślę, że w Polsce nie ma drugiego takiego miejsca. Osoby, które do mnie trafiają, są zachwycone, ale nie ukrywam, iż chciałabym dotrzeć do szerszego grona odbiorców. Szczególnie do tych, którym wydaje się, że nie stać ich na rzeczy z metką: Gosia Baczyńska. Dzięki sprzedaży on-line mają szansę przekonać się, że być może jest inaczej” – dodaje projektantka i zaprasza do odwiedzenia butiku internetowego.

Ja też polecam wizytę w jednym i drugim. Gwarantowane przeżycia estetyczne.

ul. Floriańska 6/11

Zobacz także: torebki damskie ażurowe

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze