1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Zegarki TW Steel w salonach W.KRUK

Zegarki TW Steel w salonach W.KRUK

Modne zegarki TW Steel podkreślą indywidualny styl i przykują uwagę ciekawym wzornictwem. Teraz do zdobycia w salonach W.Kruk.

Główne cechy zegarków TW Steel to wzornictwo, niepowtarzalność, jakość i dostępność. Marka jest liderem najnowszych trendów w modzie, tym samym cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno u kobiet jak i mężczyzn na całym świecie. Kolekcje zawierają modele dostosowane do wszystkich okazji, zachowując najwyższą jakość i ciekawe wzornictwo.

Bardzo duże koperty, których średnica dochodzi do 50 mm i masywna osłona koronki to podstawowe elementy identyfikujące markę TW Steel i nadające jej unikalny charakter. Wszystkie koperty zegarków z logo TW Steel wykonane są z wysokiej jakości stali oraz galwanicznej powłoki wykonanej w technologii PVD w różnych kolorach. Zegarki TW Steel posiadają mechanizmy firmy Miyota reprezentującej najbardziej zaawansowaną technologię japońską. Dostępne w wielu kolorach paski wykonane są zarówno ze skóry, jak i kauczuku, zaspokajając tym samym wymagania różnych klientów.

TW Steel znana jest na polskim rynku głównie z aktywności sponsoringowej Teamu Renault F1. Logo tej marki znalazło się m.in. na kombinezonie Roberta Kubicy, Witalija Pietrowa a także Nicka Heidfelda. TW Steel jest aktywna także w takich dziedzinach sportów jak golf, żeglarstwo, tenis i piłka nożna.

Zegarki marki TW Steel dostępne są w salonach W.KRUK w Złotych Tarasach w Warszawie i Starym Browarze w Poznaniu.

Zobacz też: zegarki damskie eleganckie

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze