fbpx

Albert Riele: Szwajcarskie zegarki dostępne już teraz w Apart

Albert Riele: Szwajcarskie zegarki dostępne już teraz w Apart
fot. materiały prasowe

News dla wielbicieli szwajcarskich zegarków. Kultowa szwajcarska marka Albert Riele już teraz dostępna w salonach Apart.
Gorąca informacja dla wielbicieli eleganckich czasomierzy. Szwajcarska marka Albert Riele już teraz dostępna jest w salonach marki Apart.

Zegarki Albert Riele wyróżniają się połączeniem nowoczesnej formy z ponadczasową klasyczną elegancją. Oznaczenie SWISS MADE gwarantuje szwajcarskie pochodzenie zegarków, co samo w sobie jest wiarygodną rekomendacją. Albert Riele: niezawodne szwajcarskie mechanizmy Ronda, szafirowe szkło z warstwą antyrefleksyjną, wysokogatunkowa stal szlachetna, motylkowe zapięcie pasków.

Zegarki Albert Riele to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie nienaganną elegancje a w klasycznych dodatkach poszukują nuty nowoczesności. To także wspaniały pomysł na prezent dla bliskiej nam osoby.

Najnowszą kolekcję marki tworzą także cztery linie: Premiere, Gala, Concerto oraz The Moodmaker. Każda z nich wyróżnia się stylem i charakterem, jednak wszystkie cztery linie gwarantują niezawodne i subtelne uzupełnienie kreacji biznesowej czy wieczorowej.

Zegarki Albert Reiele dostępne są w wybranych salonach marki Apart oraz na www.apart.pl . Cena czasomierzów waha się od 1200 do ok 4000 zł. I choć to produkt ekskluzywny, to naszym zdaniem wart jest uwagi: w końcu to niezastąpiony wytwór szwajcarskich zegarmistrzów.

Zobacz również: zegarki damskie na pasku