fbpx

Anna Lewandowska motywuje i zagrzewa

Automatycznie zapisany szkic
Linia #WELCOMETOTHECLUB marki 4F rekomendowana przez Annę Lewandowską. Fot. materiały prasowe)

Najnowsza kolekcja polskiej marki 4F została zaprojektowana z myślą o kobietach, które „mają energie na więcej”. Oryginalne wzory, nowoczesne technologie i rekomendacja Anny Lewnadowskiej zagrzewają do sportowego wysiłku.

W linii #welcometotheclub zastosowano technologie, które wspierają trenujących, tak by aktywność fizyczna stała się jeszcze większą przyjemnością. Technologia 4F Dry zastosowana w stanikach i legginsach zapewnia komfort nawet podczas intensywnego treningu dzięki swoim szybkoschnącym właściwościom. Elastyczne materiały dobrze dopasowują się do każdego rodzaju sylwetki, a legginsy z wysokim stanem dodatkowo ją wysmuklają. Projektanci 4F zadbali o każdy szczegół produktów z linii, wyposażając je między innymi w płaskie szwy, które minimalizują ryzyko otarć, czy elastyczne gumy podtrzymujące, które zapewniają maksymalne wsparcie podczas wysiłku. Linia przeznaczona jest zarówno do treningu podstawowego jak i średniozaawansowanego. Dla wszystkich kobiet, które cenią sobie komfort użytkowania i szukają modnych rozwiązań dopełnionych odpowiednią technologią.

Anna Lewnadowska twarzą kampanii motywującej do treningu
Anna Lewnadowska w kampanii najnowszej linii 4F (Fot. materiały prasowe)

Kolekcja ma stonowaną kobiecą kolorystyką uzupełnioną o efektowne detale. W kolekcji czerń została przełamana elementami w kolorze różowego złota, a błysk i mat tworzą perfekcyjny duet z dopełnieniem w postaci motywów zwierzęcych. W linii znajdziemy również energetyczny turkus połączony z motywami geometrycznym

Anna Lewnadowska twarzą kampanii motywującej do treningu
Anna Lewnadowska w kampanii marki 4F. (Fot. materiały prasowe)

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze