fbpx

Anna Pitchouguina kolekcja ss 2013

Anna Pitchouguina kolekcja ss 2013
fot. materiały prasowe Anna Pitchouguina kolekcja ss 2013

Anna Pitchouguina, bodajże największy rodzimy młody talent modowy. Mimo młodego wieku, projektantka prezentuje niezwykłą dojrzałość i świadomość formy, tkaniny i przestrzeni.
Anna Pitchouguina to nazwisko, które na pewno warto zapamiętać. Ta bardzo młoda i zdolna projektantka, tworzy niezwykle dojrzałe kolekcje, które zachwycają nie tylko wielbicieli mody w Polsce, lecz także za granicą. Anna proponuje projekty kobiece, pełne emocji i ekspresji. Jej styl nawiązuje do klasycznego krawiectwa, pełnego elegancji i gracji. Kolekcje tworzone są ze szlachetnych tkanin, które dodatkowo dodają szlachetności i lekkości.

Najnowsza, wiosenno -letnia kolekcja, która powstała pod brandem Pitchouguina, to cudowne, kobiece kreacje utrzymane w klasycznej biało czerwonej kolorystyce. To, co mnie szczególnie ujęło w rekcjach Anny, to niezwykle przemyślane detale, które sprawiają, że całość prezentuje się nie tylko klasycznie, ale można też wyczuć wpływy ultranowoczesnego romantyzmu. Pojawiają się więc asymetryczne falbanki, fantazyjne bufki, zaskakujące drapowania i niezwykle seksowne rozcięcia.

Wiosenno -letnia kolekcja Anny Pitchouguiny jest niezwykle ekscytująca: łączy w sobie niewinność z dojrzałością, dziewczęcość z świadomą kobiecością.

Umiejętność zamykania niezwykłych emocji w tkaninie jest zapewne jednym z powodów, dzięki którym Anna dostała się do ścisłego finału prestiżowego konkursu dla projektantów TFORCE TUDOO FASHION AWARDS w Chinach.