fbpx

Bajkowa zimowa kolekcja Lany Nguyen

Kolekcja Passion Fruit, jesień -zima 2012/2013
Please Add Photos <br> to your Gallery
Zobacz galerię Zdjęć
photo: Jacek Kołodziejski

„Tajemniczy ogród” to jedna z moich ulubionych książek z czasów dzieciństwa. Kolekcja Lany Nguyen jest równie bajkowa i tryskająca kolorami niczym ogród z powieści Frances H. Burnett.

Skoro wiosna może być monochromatyczna, to zima bezdyskusyjnie może tryskać kolorami! A nawet powinna. Kolorowe stroje nie tylko potrafią być piękne i superzmysłowe, lecz również w pozytywny sposób mogą wpływać na nasze samopoczucie. Zwłaszcza gdy mowa o bajecznych, kolorowych i superdziewczęcych sukienkach autorstwa Lany Nguyen.

Kolekcja Passion Fruit jest nie tylko lśniąca i zachwycająca kolorami, lecz również zaraża optymizmem, budząc skojarzenia ze smakiem i zapachem tropikalnych owoców i kwiatów. A mimo całej egzotyki modele Lany są eleganckie, kobiece, odrobinę ekstrawaganckie i kokieteryjne. Wśród jej projektów znaleźć można wspaniałe propozycje na wielkie wyjścia – wtedy mogę mieć absolutną pewność, że nikt nie będzie lśnił bardziej ode mnie!

Kolekcja jest więc kolorowa, śmiała i pełna naturalnej radości – w sam raz na sylwestra, wesele, bal czy po prostu na dobre samopoczucie!

www.lananguyen.com