fbpx

Backstage sesji Łukasz Jemioł BASIC

Sesja wizerunkowa Jemioł Basic
Please Add Photos <br> to your Gallery
Zobacz galerię Zdjęć
Foto backstage: Sebastian Mamaj

Oto zapowiedź najnowszej kampanii, która miała miejsce w studio LAS w Warszawie gdzie odbyła się sesja zdjęciowa promująca najnowszą linie Łukasza Jemioła- BASIC.

Zdjęcia wykonała jedna z najlepszych polskich fotografów, Aldona Kaczmarczyk .

Do współpracy przy tym wydarzeniu Łukasz Jemioł zaprosił dziewięć różnych osób, oprócz profesjonalnych modeli piękne dojrzałe kobiety, które go od lat inspirują. Tak więc w kampanii będzie można zobaczyć Magdalenę Pietruszkiewicz z córka Olą oraz Lucynę Szymańską, właścicielkę agencji modelek D’vision. Specjalnym gościem zaproszonym do udziału w sesji była ambasador linii BASIC, Patricia Kazadi.

Forma ma uzupełniać funkcję ubrań, których proste linie i wysokiej jakości materiały mają być dostosowane do dynamicznego stylu życia. Ubrania z linii Basic doskonale sprawdzą się w mniej lub bardziej zobowiązujących sytuacjach, można je dowolnie zestawiać. W kolekcji znajdą się modele dla niej i dla niego T-shirty, long sleeve, tuniki, sukienki, spódnice, spodnie, bluzy a także płaszcze, kurtki, swetry oraz linia jeans . Pojawią się też modele unisex bo w końcu moda powinna być ponad podziałami.

Idealnym dopełnieniem ubrań projektanta była biżuteria APART.

Foto backstage: Sebastian Mamaj
Stylizacja: Rozena Opalińska/Rostyle&life
Biżuteria: Apart