fbpx

Butik z duszą: Labels&Love

fot. materiały prasowe

Zakupy to niełatwa rzecz. My podpowiemy, gdzie i jak warto je robić, by były miłe, przyjemne i mądre! Dziś przedstawiam wam Labels&Love.
Labels &Love: miejsce, w którym moda to nie tylko ubrania i dodatki, lecz także piękna atmosfera i oryginalne pomysły. Ten mały butik prowadzony jest przez dwie przyjaciółki, dla których moda i trendy to nie tylko pasja, ale także sposób na życie i widać to w każdym kącie butiku, zarówno tego stacjonarnego jak i wirtualnego.

Co wyróżnia Labels&Love

Po pierwsze brak sztampowości. Znajdziemy tu małe brandy rodem z Europy Południowej czy Niderlandów. Królują ultrakobiece fasony, odważne, pełne życia kolory oraz finezyjne dodatki. Znajdziemy tu takie marki, jak m.in.: Axel Accessories, Numph, Luigi Galvani, Lavand czy Tara Wera.

Po drugie Labels&Love inspiruje: na stronie butkiu znaleźć można lookbooki, które ułatwią wybór w chwili, gdy trudno nam okreslić, czy dana rzecz pasuje do naszego ulubionego stylu.

Po trzecie modowe wskazówki, które podpowiedzą jaką długość spódnicy jest dla Was najlepsza, a jakich wzorów lepiej nie wybierać, gdy chcemy sobie odjąć kilka cm tu i ówdzie. Labels &Love serwuje oryginalne kolekcje także dla pań, które chcą poczuć się pięknie i kobieco w rozmiarach większych niż standardowe 38.

Wreszcie Butik ten jest absolutną „szafą bez dna”, gdy mowa o modnych i pięknych dodatkach. Moim absolutnym hitem są obłędne torby: duże pojemne i kolorowe. Idealne do miasta i na wakacje. Dodadzą energii klasycznym stylizacjom i zrównoważą letni, plażowy szyk.

Na jaką kieszeń

Ceny Labels&Love także są przyjazne. Sklep on-line często zaskakuje wyprzedażami, a ceny standardowe są na poziomie sieciówek takich jak ZARA czy Mango. Zaletą jest fakt, że kolekcje są krótkie, więc nie spotkamy w autobusie pani w takim samym płaszczu czy z taką samą torebką. Szczególnie atrakcyjne prezentują się ceny butów. Za wygodne baletki czy seksowne sandałki zapłacimy około 100 zł.

Gdzie znaleźć

Labels &Love znajdzicie w sieci:www.labelsandlove.pl oraz w modowym zagłębiu Warszawy przy ul. Brackiej 18. Butik stacjonarny czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach: 11-20 oraz w soboty w godzinach: 16-18.