fbpx

Buty Reebok od Olki Osadzińskiej

Buty Reebok od Olki Osadzińskiej
fot. materiały prasowe

Olka Osadzińska – młoda, piękna i piekielnie zdolna. Co jeszcze trzeba dodać? Ano stworzyła właśnie niezwykłą kolekcję butów dla marki Reebok.
Młoda i niezwykle zdolna. Ma szczególną wrażliwość na kreskę, plamę i światło. Ze świata realnego tworzy niezwykle barwne, czasami po prostu piękne , a czasami niezwykle intrygujące i poruszające grafiki.

Olka Osadzińska to jedna z najlepszych ilustratorek młodego pokolenia. Jej talent i klasyczna kreska rozpoznawalne są już na całym świecie. Swoje prace wystawiała m.in, w Berlinie, Tokio i w Warszawie. Współpracowała również z jednym z najbardziej wpływowych studiów designerskich – Hort studio z Berlina.

Teraz do swojego portfolio może dodać niezwykle udaną współpracę z marka Reebok. Osadzińska zaprojektowała grafikę do butów Betwixt Mid w ramach projektu Classic Beat, na sezon jesień – zima 2013, do której zaproszone zostały również: Nneka, Melody Ehsani, Ugly Mely, Simone “Boss Lady” Kapsalides.

Olka Osadzińska, pracując nad Reebok Betwixt Mid, inspirowała się zdjęciami najbardziej znanego fotografa młodego pokolenia – The Cobrasnake’a – Marka Huntera i niespożytą energią fotografowanych przez niego młodych ludzi. „Zakochałam się w delikatnej sylwetce buta Reebok Betwixt Mid i bardzo zależało mi na tym, by osiągnąć równie dziewczęcy i kobiecy efekt w swoim projekcie. Jednocześnie chciałam zachować połączenie z klasyką kultury street style. Mam nadzieję, że końcowy efekt będzie dla wszystkich zaskoczeniem, ten but ma wszystko – mam nadzieję, że nie skończy się na tym, że założą go jedynie japońskie nastolatki i Lil Kim!” – mówi Olka Osadzińska.

fot. materialły prasowe Reebok & Olka Osadzińska