fbpx

Być jak Rihanna z Cocktail’me

Być jak Rihanna z Cocktailme
fot. materiały prasowe

Jeśli chcesz modnie wyglądać i nadążać za hot trendami, wystarczy obserwować najbardziej stylową wokalistkę na świecie, Rihannę.
Pochodząca z Barbadosu charyzmatyczna piosenkarka nie tylko świetnie sobie radzi ze śpiewem i swoją karierą, ale też doskonale prezentuje się na scenie. Rihanna jest prawdziwym barometrem modowym, jej styl kopiują tysiące dziewczyn na całym świecie. Co decyduje o niekwestionowanej pozycji gwiazdy także w tej dziedzinie?

Rihanna, jak każda kobieta jest zmienna, nie przywiązuje się do jednego stylu. Raz jest powabną, pełną kobiecości elegantką; innym razem niegrzeczną dziewczynką. W swoich strojach odważnie miesza trendy i jak każda gwiazda uwielbia błyszczeć. Najważniejszym dodatkiem jest biżuteria. Jej ulubionym projektantem jest CC Skye, wg magazynu In Touch ”Najgorętsza projektantka Hollywood”, która w Polsce dostępna jest dzięki butikowi Cocktail’me.

Rihana doskonale wie, co w modzie piszczy. To ona pierwsza zaczęła publicznie pokazywać się w sportowych bluzach i okazałych naszyjnikach, niemających na pierwszy rzut oka ze sobą nic wspólnego. Okazało się to starzałem w 10. Jeśli lubisz luźną formę, dodaj duży łańcuch koniecznie gruby i złoty i stylizacja sezonu gotowa.

Rihanna na scenę najchętniej wybiera ostre dodatki: lśniące chockery, nabijane ćwiekami bransoletki i pierścienie – kolczatki. Punk rockowe inspiracje doskonale dopełniają jej kontrowersyjny wizerunek, razem z muzyką i energią, jaką wyzwala podczas koncertu stanowią swoistą mieszankę wybuchową. Podczas tegorocznego Diamonds Word Tour gwiazda zapewne niejednym nas jeszcze zaskoczy.

A ty, jeśli lubisz czuć się jak gwiazda, czep inspirację ze stylizacji piosenkarki, która potrafi chwycić za serce na długo.

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze