fbpx

Calzedonia: kostiumy kąpielowe wiosna-lato 2013

Calzedonia: kostiumy kąpielowe wiosna-lato 2013
fot. materiały prasowe

Calzedonia przyzwyczaiła nas już do wspaniałych kampanii i równie pięknych kostiumów kąpielowych. I tak samo jest przy okazji kolekcji na sezon 2013.
Co sezon marka Calzedonia przedstawia nam absolutnie niezwykłe projekty kostiumów kąpielowych i tak też jest w sezonie wiosna-lato 2013. Tym razem włoski gigant proponuje kolekcje niezwykle kobiece, eleganckie i klasyczne. Do dyspozycji mamy kostiumy monochromatyczne w najmodniejszych odcieniach szafiru i szmaragdu, jak również nieco bardziej sportowe fasony utrzymane w brązach, pomarańczach i czerwieniach.

Kostiumy zaprezentowane w kolekcji są zarówno w wersji dwuczęściowej jak i w formie jednoczęściowych tub, które w niezwykle korzystny sposób prezentują atuty kobiecej sylwetki. W wersji dwuczęściowej znaleźć możemy zarówno klasyczne trójkątne bikini, jak również wersję z bandażową góra, która jest niezwykle modna w tym sezonie!

Niezależnie od tego, jaki fason wybierzemy dla siebie w nadchodzącym sezonie – możemy być pewne, że będziemy wyglądać ponętnie i atrakcyjnie! Teraz pozostaje nam czekać na ciepłe słoneczne dni i zadbać o uśmiech, bo nic nie dodaje tak sex appealu jak promienna twarz 🙂