CHANEL Haute Couture 2012/2013

CHANEL Haute Couture 2012/2013

Kwintesencja mody, stylu, smaku i kobiecości. Jeżeli mówić o wyrafinowaniu i najprawdziwszej, 100 % elegancji, to tylko i wyłącznie w kontekście Chanel.
Chanel to nie tylko imperium stylu i designu, lecz kwintesencja mody, kobiecości i elegancji. Jesienna kolekcja jednego z najważniejszych domów mody potwierdza nieśmiertelny stylu Coco. Powrót lat 30.-40. i eleganckich, perfekcyjnie skrojonych garsonek, powłóczystych sukien czy klasycznych garniturowych spodni z podwyższonym stanem.

Cała kolekcja, utrzymana w odcieniach szarości, wrzosowego fioletu i pudrowych różów, jest jedną z najbardziej romantycznych i wykwintnych propozycji na nadchodzący sezon jesienno-zimowy.

CHANEL Haute Couture 2012/2013 / więcej zdjęć w galerii

Wisienką na torcie, jakim był wspaniały pokaz, stała się olśniewająca suknia ślubna, uzupełniona o niesamowity płaszcz zdobiony białymi piórami.

Kunszt Lagerfelda i projektantów marki jest nie do opisania słowami, dlatego gorąco polecam do obejrzenia kilka, moim zdaniem, najciekawszych projektów.

Otrzymujesz tę wiadomość ponieważ Twój adres został zapisany w naszej bazie osób zainteresowanych informacjami z Wydawnictwa Zwierciadło. aby nie otrzymywać wiadomości z grupy mailingowej Zwierciadlo.pl, wypisz się z niej, odwiedzając ten link