fbpx

CZESIOCIUCH by RESERVED Kids

CZESIOCIUCH by RESERVED Kids
mat.pras. RESERVED

Marka CZESIOCIUCH to wspólne przedsięwzięcie muzyka Czesława Mozila i projektantki Doroty Zielińskiej. Najnowsza kolekcja dla RESERVED Kids jest inspirowana kolorystyką morskich głębin. Jest wykonana w całości z materiałów dzianinowych.
– Pomysł na współprace dziecięcej marki Reserved Kids i Czesiociuch zrodził się niespełna rok temu. Już po kilku spotkaniach organizacyjnych z Dorotą Zielińską i Czesławem Mozilem wiedzieliśmy, że to co ma powstać ( limitowana kolekcja „Czesiociuch by Reserved Kids”) będzie czymś niezwykłym. I tak też się stało. Niebanalne fasony i nadruki oraz idealnie dobrane kolory to właśnie to co chcemy dać dzieciakom. Jesteśmy przekonani , ze pokochają ta kolekcję tak jak my…od pierwszego wejrzenia – mówi pomysłodawczyni projektu, Agnieszka Szymańska, marketing Reserved .

W kolekcji znajdziemy odważne, luźne formy, będące wizytówką CZESIOCIUCHA, i niebanalne dodatki. Wiodącą role odgrywa wzór nadruku nawiązujący do ceramicznego szkliwa azulejo, sięgającego swoją historią ponad pięciuset lat, najbardziej znanego ze sztuki portugalskiej. Nadrukowane motywy przedstawiają hybrydy w postaci połączonych morskich stworzeń i instrumentów muzycznych.

– Cieszę się, bo to jest bardzo fajna przygoda, dzięki której również Czesiociuch się rozwija. Rola muzyki w kolekcji jest symboliczna, graficy RESERVED Kids świetnie ujęli koncepcję morsko-muzyczną, mam nadzieję, że projekt zostanie dobrze przyjęty – dodaje Czesław Mozil

Kolekcja trafi do wybranych salonów RESERVED Kids 25 kwietnia!

źródło: mat.pras. RESERVED