fbpx

DENIM IS BACK! Przewodnik po modzie

DENIM IS BACK! Przewodnik po modzie

W nowym sezonie powraca stary, dobry dżins. W różnych odsłonach: dżinsowe mundurki, kombinezony, spodnie i oczywiście kurtki królują na wybiegach (i w naszych szafach) , no i bardzo łatwo łączą się z innymi jesiennymi trendami.

Każdy ma w szafie kurtkę dżinsową i ukochaną parę dżinsów, więc to trend wyjątkowo łatwy do zaadaptowania. Co się zmieniło? Częściej niż kiedyś nosimy dżinsowe komplety ( czyli dżinsowa góra i dżinsowy dół), a do łask powróciły dżinsowe kombinezony i ogrodniczki ( kiedyś zarezerwowane jedynie dla kobiet w ciąży). Dżins to także idealne tło dla innych trendów. Dobrze łączy się z cętkami, które zdominowały np. pokaz Dolce&Gabbana, ale też z modnym srebrnym kolorem (pozwoli nosić go na co dzień) , z szalonymi wzorami i lakierowanymi skórami rodem z „Matrixa” ( uspokoi je). Eksperymentujmy!

Zdjęcia: Zosia Promińska, stylizacja: Dominika Zasłona- Dukielska i Marcin Brylski, makijaż i fryzury: Aneta Kacprzak, modelka: Kinga/ Neva Models, produkcja Dominika Zasłona- Dukielska.

(…)

Więcej we wrześniowym numerze magazynu Zwierciadło.

Wydanie 9/2017 dostępne jest także w wersji elektronicznej.

Zobacz także: kosmetyki sklep internetowy promocje

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze
?>